Friday, June 14, 2024
Home / Akcje Miasta Kobiet  / 21 lekcji z Mocnych rozmów  / Konkurs: Udostępnij i wygraj indywidualne warsztaty z Anetą Pondo

Konkurs: Udostępnij i wygraj indywidualne warsztaty z Anetą Pondo

Weź udział w konkursie i wygraj spersonalizowane warsztaty dziennikarskie z naczelną „Miasta Kobiet”

Monika Jurczyk udziela wywiad Anecie Pondo

Aneta Pondo i Monika Jurczyk w trakcie udzielania wywiadu do książki „Mocne rozmowy” / fot. Barbara Bogacka

Nie musisz mieć bloga, żeby pisać. Słów używamy wszędzie. W mediach społecznościowych, pracy, w życiu codziennym. A gdyby robić to… dobrze? Jeśli marzą ci się indywidualne warsztaty dziennikarskie lub literackie z Anetą Pondo, to koniecznie weź udział w naszym konkursie

 

Wyniki konkursu [aktualizacja]

Laureatką konkursu została Aga S. z Krakowa. Gratulujemy wygranej!

 

Indywidualne warsztaty dziennikarskie z Anetą Pondo

Redaktorka naczelna „Miasta Kobiet” i autorka „Mocnych rozmów” , która przez ostatnie 21 dni publikowała codziennie wideo z patentami na życie rozmówców swojej książki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania indywidualne warsztaty dziennikarskie lub literackie online z tematów, na przykład:

1) jak pisać teksty dziennikarskie/na blog
2) przegląd kilku narzędzi dziennikarskich, wybranych z mojej podręcznej listy 21 narzędzi
3) jak pisać, żeby Google lubił nasze teksty
4) jak wydać książkę/e-book
5) jak zacząć i odblokować kreatywność.

Co zrobić, aby wygrać?

Nic prostszego! Udostępnij w swoich mediach społecznościowych wybrany przez siebie odcinek z 21 lekcji z „Mocnych rozmów” i napisz w opisie, dlaczego jest warty obejrzenia/polecenia. Nie zapomnij oznaczyć hasztagami: #21lekcji #mocnerozmowy. Jury redakcyjnie wyłoni najciekawszy, ich zdaniem, opis do udostępnionego materiału. Konkurs trwa do 1 stycznia 2021 roku. Tu znajdziesz ogólny regulamin naszych konkursów.

Wszystkie 21 filmów obejrzysz TUTAJ (FB) lub TUTAJ (IG) 

21 lekcji z „Mocnych rozmów”

21 lekcji z „Mocnych rozmów” to krótkie 10-minutowe inspiracje biznesowe, rozwojowe i literackie inspirowane książką „Mocne rozmowy”, którymi bohaterami są: Monika Jurczyk (OSA, osobista stylistka, dzięki niej ludzie czują się bosko), Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu, uczy jak się zorganizować, by mieć więcej czasu na życie), Dagmara Skalska (Pozytywna Egoistka, pokazuje jak przejść przez najcięższe życiowe straty), Michał Godlewski (Instytut Oddechu, uczy, że to co najważniejsze, oddech, mamy pod ręką), Joanna Hussakowska (nauczycielka 5Rytmów, pomaga złapać głęboki kontakt z ciałem poprzez ruch). Kliknij w poniższy baner, by zamówić książkę.

Live z Anetą Pondo

trudne emocje, portal dla kobiet

Dagmara Skalska w wywiadzie z Anetą Pondo opowiada, jak sobie radzi z trudnymi emocjami / fot. Barbara Bogacka

Nagrywasz prezentacje, występujesz online? A może jesteś na etapie marzeń o tworzeniu własnych filmików? Niezależnie w jakim punkcie jesteś, pewnie wiesz, że nagrywanie popularnych w mediach społecznościowych live’ów i filmów to nie „hop-siup”.
Lepiej uczyć się na cudzych błędach. Wpadnij na spotkanie z Anetą Pondo, podczas którego w ramach ostatniej lekcji z cyklu „21 lekcji z Mocnych rozmów” opowie o pomyłkach i przeszkodach, na jakie natrafiła przy nagrywaniu swoich filmów. Zero teorii, sto procent praktyki.
Ile czasu zajmuje przygotowanie filmu/live’a? O czym trzeba pamiętać przed naciśnięciem „play”? Jak mówić, żeby cię zrozumiano? Jakie przeszkody techniczne możesz napotkać po drodze? Jak wgrywać filmy na IGTV i redystrybuować treści? Jak zrobić codziennie jeden film i nie zwariować? Tego i wiele więcej dowiesz się 21 grudnia 2020 r. o godzinie 19.00 na facebookowym profilu Miasta Kobiet.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ