Friday, March 1, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Twój aktywny dzień (zakończony)

Konkurs – Twój aktywny dzień (zakończony)

21 czerwca wypada najdłuższy dzień w roku. Masz jakiś pomysł na jego spędzenie? Jeśli tak to fantastycznie. Weź udział w konkursie i wygraj kosmetyki CD.

KONKURS ZAKOŃCZONY. WYNIKI ZNAJDZIECIE TUTAJ 

21 czerwca wypada najdłuższy dzień w roku. Masz jakiś pomysł na jego spędzenie? Jeśli tak to fantastycznie. Daje Ci to szansę na zdobycie jednego z dziesięciu zestawów kosmetyków marki CD. 

cd r

KONKURS

Jaki jest Twój pomysł na aktywne spędzenie najdłuższego dnia w roku? Odpowiedź powinna składać maksymalnie z 500 znaków (bez spacji), następnie prześlij ją na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem “CD”. Do wygrania 10 zestawów kosmetyków marki CD.

ZASADY

Konkurs trwa od 21.06.2015 r. do 28.06.2015 r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Praca nie mogła być nigdzie publikowana do tej pory. Należy napisać: Jaki jest Twój pomysł na aktywne spędzenie najdłuższego dnia w roku? (max. 500 znaków bez spacji, dopuszczalna forma pracy – tylko zwykły tekst). Odpowiedzi należy przesyłać do 28.06.2015 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „CD”. Następnie 29.06.2015 r. redakcyjne jury wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY 

10 zestawów kosmetyków (w zestawie znajduje się 9 produktów, wartość zestawu około 100 zł)

Untitled Banner (2)

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • TrudtedCometics 22 czerwca, 2015

    Nowe i interesujące kosmetyki 🙂 Ciekawi mnie jak działają. Chętnie bym je przetestowała.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ