Wednesday, April 24, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Trudne przypadki (głosowanie zakończone)

Konkurs – Trudne przypadki (głosowanie zakończone)

Jaki defekt urody utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? Co chciałabyś w sobie zmienić? Rozpoczynamy głosowanie w konkursie Trudne przypadki.

GŁOSOWANIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE. WYNIKI MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ 

Jaki defekt urody utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? Co chciałabyś w sobie zmienić? Opowiedz swoją historię, przyślij zdjęcie i wygraj terapię, która może odmienić Twoje życie.

Dr Marek Wasiluk, specjalista medycyny estetycznej, nazywany jest lekarzem od trudnych i nietypowych przypadków. Opracował wiele autorskich, skutecznych terapii leczenia blizn, przebarwień, rozstępów. Swoimi doświadczeniami dzieli się na blogu www.marekwasiluk.pl, w cyklu filmów edukacyjnych „Medycyna estetyczna bez tajemnic” w kanale Tricinium na YouTube oraz w prasie branżowej.

Wiele osób z poważnymi i nietypowymi defektami urodowymi traci po nieudanych próbach ich usunięcia nadzieję na poprawę lub nie ma pieniędzy na długotrwałą terapię. Ten konkurs to szansa dla dwojga z nich. Jedna zostanie wybrana przez dr Marka Wasiluka, druga w drodze głosowania przez Internautów.

Konkurs dotyczy problemów, których rozwiązanie jest możliwe z wykorzystaniem metod, jakie oferuje medycyna estetyczna.

Głosowanie, które będzie trwało od 26.08.2014r. do 02.09.2014r, do godz. 12.00. Równolegle zostanie nagrodzona kolejna osoba, którą wybierze fundatora nagrody dr Marek Wasiluk z Centrum Medycyny Estetycznej Triclinium.

Wszystkie szczegóły na temat konkursu „Trudne przypadki” znajdziesz tutaj

TricliniumCentrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 13, 02-777 Warszawa, tel. tel. 22 403 40 34, www.triclinium.pl

Zajrzyj na blog naszego eksperta – dr Marka Wasiluka „Medycyna Estetyczna bez tajemnic” www.marekwasiluk.pl

Odwiedź nas również na Facebooku: „Życie jest piękne i ja też”

*pisownia odpowiedzi oryginalna

 
Oceń artykuł
35 komentarzy
 • Marek 26 sierpnia, 2014

  przypadek numer 12 nie kwalifikuje się do zabiegow medycyny estetycznej. Blizna jest zbyr przerosnieta, potrzebna jest tutaj operacja plastyczna. Laser nie zlikwiduje takiego przerostu.

 • Zyga 27 sierpnia, 2014

  Haha.. Wstawcie CAPTCHA na stronie do konkursu, bo Panią z obrazu nr 5 to chyba wyobraźnia poniosła. Doba konkursu, a ponad pół tysiąca głosów.. Pewnie pobiła rekord oglądalności waszego magazynu.. aaa generator głosów nadal pyka.. 😀

 • kkk 27 sierpnia, 2014

  Dokładnie… jakim cudem tyle głosów znalazło się u Pani ze zdjęcie nr 5 ? Przesada chyba

 • Mines 27 sierpnia, 2014

  Głosy są w pełni legalne i dobrowolne

 • Tomi 27 sierpnia, 2014

  Pewnie dobrowolnie się rutrer w neostradzie/netii resetuje. Ta pani ma tyle głosów co cała reszta. Poza tym pomijając fakt, że ja bym na tą panią głosował po co najmniej 11 innych kandydatkach (cięższych przypadkach).

 • Karolina 27 sierpnia, 2014

  Ależ wy macie ból czterech liter o to że pani z 5 poprosiła o pomoc i ją uzyskała, do roboty jak komuś zależy a nie doszukiwać się niewiadomo czego 🙂

 • kara 27 sierpnia, 2014

  ale tych rozstepow ze zdjecia ostatniego chyba nie da sie usunac bo sa juz biale? to juz sie chyba nie kwalifikuje. Sama takie mam i kazdy mi mowi ze z tym juz nic nie da sie zrobic. Prawda doktorze?

 • Zyga 27 sierpnia, 2014

  Karolina sugerujesz, że mamy zacząć kombinować.? Ja oddałem głos i udostępniłem prośbę.. Nie bardzo Cię rozumiem.. Napisałaś do TVNu z prośbą.? 🙂

 • Karolina 27 sierpnia, 2014

  @Zyga
  Nie, sugeruję że jak komuś zależy to bez problemu bez żadnego kombinowania może mieć tyle głosów ile ma dziewczyna nr. 5 ;)Bo ona zdobyła je uczciwie. Troszkę trzeba myśleć, to nie boli.

 • Ewelina 27 sierpnia, 2014

  Moim zdaniem:
  Magda 7, Kinga 8 i Edyta 18 najbardziej potrzebują pomocy lekarza. Twarz i dekold są najbardziej widoczne, resztę można zakryć.
  Pozdrawiam

 • Ewelina 27 sierpnia, 2014

  Moim zdaniem:
  Magda 7, Kinga 8 i Edyta 18 najbardziej potrzebują pomocy lekarza. Twarz i dekold są najbardziej widoczne, resztę można zakryć.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 • Kasia 28 sierpnia, 2014

  Zgadzam się z Eweliną. Pewnie dla każdej z Pań jej problem jest największy na świecie. Każdy problem jakoś można ukryć, ale z twarzą jest problem. Znów państwa w których zasłania się twarz to z kobietami nikt się nie liczy, tam albo są gwałty w biały dzień, albo ucina się głowy. Powodzenia wszystkim Paniom.

 • Monika 29 sierpnia, 2014

  Ale Pani z numerem 18 głosów przybywa z każdą chwilą coraz więcej. Nabijanie i tyle.

 • Kinga 29 sierpnia, 2014

  To jeszcze nic, Paola z nr 22 przybyło prawie 1000 tylko od rana 🙂

 • magda 29 sierpnia, 2014

  To co niektóre dziewczyny robią jest poprostu żałosne a osoby odpowiedzialne za ten konkurs powinny bardziej zadbać rzetelność głosowania..

 • Zażenowana 29 sierpnia, 2014

  Zaczynam żałować, że wzięłam udział w tym konkursie. Mam dużo głosów – nie najwięcej – ale tylko i wyłącznie dlatego, że codziennie cały dzień promuje tą stronę a każdy głos oddawany jest przez prawdziwe osoby. Zaskoczyło mnie to, że osoba ze zdjęcia 22 tylko od rana zdobyła prawie 1500 głosów ja tylu nie zdobyłam od wtorku a jestem niemal wszędzie już! Wygra osoba, która w odczuciu internautów najbardziej zasługuje na zabieg – tzn ta która ma najwięcej głosów tylko czyich?

  Pozdrawiam wszystkie uczciwe dziewczyny. Nie wygracie z nabijaniem, ale przegracie chociaż uczciwie! Banał jak to słowo uczciwość dziwnie tutaj brzmi. Powodzenia życzę każdej dziewczynie, bo naprawdę zasługujecie na szansę uwolnienia się od kompleksów.

  Zażenowana Pozdrawia!

  Administratorom konkursu życzę dalszej takiej pracy a dobijemy do 10 000 tys głosów do wtorku.

 • zażenowana nr 2 29 sierpnia, 2014

  Może powinny zmienic sie zasady ”gry”? takie głosowanie powinno odbywać się z podaniem chociażby adresu email. I kazdy adres powinniec móc byc wykorzystany tylko raz.

  skoro z głosowaniem lipa to może niech dr. Marek sam wybierze OBIE laureatki?

 • Zażenowana 29 sierpnia, 2014

  Startuje w głosowaniu z trudnym dla mnie problemem i jestem zdeterminowana aby go wygrać, ale tylko uczciwie a w tym konkursie jest to nie możliwe. Codziennie promowałam ciężką kilkunastą godzinną pracą swoje zgłoszenie i czuje, że ten czas był stracony mimo + 1000 głosów, które zostały na mnie oddane. Sama idea konkursu została pogwałcona. Miało być uczciwie a jak jest? Wygrywa ten kto cwańszy. Pomysł z e-mailem wydaje mi się również chybiony działa na podobne zasadzie – nabijania. Dobrą, skuteczną alternatywą dla głosowań są PŁATNE sms-y za ponad 2,46 zł lub droższe wtedy miałabym cień nadziei, że konkurs nie tylko z założenia jest uczciwy ale również ze strony praktycznej. Dziewczyny! Nie załamujcie się, że przegracie, przegrać w takim stylu – uczciwe to zaszczyt! Trzymajcie się!

 • Paola 30 sierpnia, 2014

  Witam. Jestem Paola i trudno mi dziewczyny czytać to co napisałyście. WSZYSTKIE GŁOSY oddane są dobrowolnie i przez prawdziwe osoby. Dla mnie POPROSIĆ to nie problem czy nieuczciwość. Dziękuje.
  Nie będe się tłumaczyć bo przecież zawsze wszyscy są mądrzejsi. Mam problem – dla jednych jest, mały, dla drugich – duży. Dziękuje osobom, które poświęciły dla mnie czas i zagłosowały bo wygranie tego konkursu byłoby dla mnie nowym życiem, jak pewnie dla większości z konkursowiczek. Nawet jeżeli nie wygram, będe miała świdomość, że zrobiłam wszystko uczciwie, a to co opowiadacie jest po prostu straszne. czesć

 • uczestniczka 30 sierpnia, 2014

  Z całym szacunkiem, ale przypadek nr 22 nie jest tak poważny jak jakikolwiek defekt twarzy, przykro mi i smutno, trzymajcie się dziewczyny!

 • Uczestniczka konkursu 30 sierpnia, 2014

  Żali mi osoby z numerem 11 (wcześniej 12) , która nie powinna znaleźć się na tej liście, bo jak sam dr Marek stwierdził jej przypadek nie kwalifikuje się do zabiegów medycyny estetycznej, która jest nagrodą i nawet gdyby dostałą największa liczbę głosów od internautów – nie wygra wymarzonego zabiegu. Z kolei admin pisze, że wszystkie zgłoszenia zostały obejrzane przez dr. Nie rozumiem tego dlaczego jej zgłoszenie zostało zakwalifikowane do II etapu. Może wśród nas są jeszcze osoby, które nie kwalifikują się a można na nie głosować. Nasza faworytka z problemem rozstępów na piersiach odkąd zapytała publicznie czy można je usunąć na forum i odp. admina w cudowny sposób zebrała prawie 1800 głosów w 2 czy 3 dni. Coraz bardziej podoba mi się ten konkurs.

 • uczestniczka 30 sierpnia, 2014

  Tak, ten konkurs na pewno wzbudza kontrowersje, bo jednak dotyczy bardzo delikatnej sfery i to psychiki! Jednakże jeśli chodzi o problem ostatni, to można być piękną kobietą i mieć rozstępy na piersiach, myślę, że nie jest to bardzo tragiczny przypadek, ale blizny, przebarwienia na twarzy już rodzą jednak niesmak w oczach społeczeństwa, społeczeństwa w którym wyznacznikiem powodzenia w życiu jest wygląd

 • Uczestniczka konkursu 30 sierpnia, 2014

  Twarz z pewnością jet bardzo ważnym elementem wyglądu człowiek i wpływa znaczącą na samopoczucie ale w moim odczuciu ważne są jeszcze przypadki chociażby ze zdjęcia 4,8,11, 15 które zabijają kobiecość w kobiecie. Mam nadzieję że wygra twarz + inna partia ciała dla równowagi.

 • Pytanie do redakcji 1 września, 2014

  Do kiedy trwa oficjalnie głosowanie

  regulamin:

  B. Czas trwania Konkursu

  Konkurs organizowany przez Organizatora na stronie internetowej http://www.miastokobiet.pl (dalej „Czas Trwania Konkursu”) składa się z dwóch etapów:

  – I etap będzie trwał od 6.08.2014 do 24.08.2014 do godz.23.59

  – II etap będzie trwał 27.08.2014 do 03.09.2014 do godz.12.00

  Wiadomość na stronie:

  II ETAP, 26 sierpnia-2 września, głosowanie:
  Od 26.08.2014r. zdjęcia i opisy spełniające wymogi regulaminowe zostaną umieszczone na portalu miastokobiet.pl na platformie do głosowania, dzięki czemu Internauci będą mogli głosować osoby, które w ich odczuciu najbardziej zasługują na wygraną.
  Głosowanie, które będzie trwało do 02.09.2014r, do godz. 12.00, zakończy się wyłonieniem jednej osoby z największą liczbą głosów, która zostanie zwycięzcą konkursu.

 • kamila 1 września, 2014

  to co zrobila Pani z numerem 18 jest zalosne. sama nagadywala na inne uczestniczki a jak patrze co sie dzieje u niej pod zdjeciem to zastanawiam sie gdzie z ta hipokryzją? 🙂 a przypadki są o wiele gorsze i straszne jest to ze ktos taki wygra

 • ups 1 września, 2014

  Widzę, że TOR działa wyśmienicie na srtonie.. 🙂

 • aps 1 września, 2014

  Administracja monitoruje całe głosowanie albo ktoś ma dobrą reklamę albo jak koleżanka wspomniała TOR-a

 • Ewelina 2 września, 2014

  POWIEM TAK. OSZUSTWO I BEZSENS.
  TO JURY POWINNO WYBRAĆ 2 KANDYDATKI NADAJĄCE SIĘ DO ZABIEGU. WIADOMO, NIEKTÓRE BLIZNY, SKAZY SĄ ŚWIEŻSZE INNE STARE! LEKARZ POWINIEN DECYDOWAĆ A NIE PROGRAM TOR.

  JA TEŻ ZARAZ POBIORĘ DANY PROGRAM I NAKLIKAM GŁOSÓW MOJEJ KOLEŻANCE ALE DAWNO ODPUŚĆIŁYŚMY…LEPIEJ SPRÓBOWAĆ SZCZĘŚCIA GDZIE INDZIEJ, TU AŻ ŻAL PATRZEĆ.

  PISZE CAPS LOCKIEM BO MI SIĘ TAK PODOBA, OOOO!

 • kamila 2 września, 2014

  z przebarwieniami moze poradzic sobie wiekszosc lekarzy medycyny estetycznej. Niestety z rozstępami tylko Pan Marek Wasiluk ponieważ reszta rozklada ręce…. ale trudno.

  pozdrawiam serdecznie.

 • kamila 2 września, 2014

  Tym bardziej jest to frustrujace dla dziewczyn mlodych ktore nie byly w ciazy i nawet nie maja z czego sie cieszyc ” a dobra, mam rozstepy, ale najwiekszy cud swiata dziecko” .

 • Pingback:Trudne przypadki (wyniki konkursu) | dr Marek Wasiluk 5 września, 2014

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ