Friday, July 19, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Weź udział w konkursie i odkryj piękno z Revitacell on-line

Weź udział w konkursie i odkryj piękno z Revitacell on-line

Nowa marka w ramach akcji „Odkryj piękno z Revitacell” poszukuje prestiżowego grona 123 kandydatów, którzy jako pierwsi w Polsce przekonają się o unikatowych właściwościach kuracji Revitacell!

testowanie kosmetykow za darmo

Nowa marka w ramach akcji „Odkryj piękno z Revitacell” poszukuje prestiżowego grona 123 kandydatów, którzy jako pierwsi w Polsce przekonają się o unikatowych właściwościach kuracji Revitacell, fot. Revitacell

Revitacell, unikatowa linia biodermokosmetyczna, debiutuje w mediach społecznościowych. Nowa marka w ramach akcji „Odkryj piękno z Revitacell” poszukuje prestiżowego grona 123 kandydatów, którzy jako pierwsi w Polsce przekonają się o unikatowych właściwościach kuracji Revitacell. Do wygrania również zestawy biodermokosmetyków o wartości 1000 zł!

 kosmetyki za darmo testowanie

Uroczysta premiera linii biodermokosmetyków Revitacell w mediach społecznościowych to dla internautów niepowtarzalna szansa, by zostać pierwszymi oficjalnymi użytkownikami unikatowych kuracji. Pod adresem profilu linii na portalu Facebook www.facebook.com/revitacell uruchomiono aplikację „Odkryj piękno z Revitacell”, która ma na celu wyłonienie 123 osób. To właśnie one zostaną zaproszone do udziału w wielkim debiucie biodermokosmetyków.

 

testowanie kosmetykow za darmo

Nowa marka w ramach akcji „Odkryj piękno z Revitacell” poszukuje prestiżowego grona 123 kandydatów, którzy jako pierwsi w Polsce przekonają się o unikatowych właściwościach kuracji Revitacell, fot. Revitacell

Chcesz dołączyć do tej prestiżowej grupy i spróbować biodermokosmetyków Revitacell jako jedna z pierwszych osób w Polsce? Odpowiedz na pytanie w ramach aplikacji na fanpage’u Revitacell – pisz, rysuj, kręć filmy, a przede wszystkim zaskocz jury! Autorzy 123 najciekawszych prac nie tylko premierowo spróbują Stem Cells Face Therapy Revitacell, Stem Cells Hair Therapy Revitacell lub Stem Cells Eyelashes Therapy Revitacell, ale również otrzymają szansę wygrania zestawów biodermokosmetyków o wartości 1000 zł! Laureatów poznamy do 31 sierpnia.

Kuracje Revitacell powstają w laboratoriach badawczych Stem Cells Spin. Swoją skuteczność zawdzięczają unikatowemu składnikowi NHAC Biocervin MIC-1, który wykorzystuje moc komórek macierzystych MIC-1. Dzięki niemu produkty Revitacell stymulują naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi. Dzięki nim skóra odnawia się w niebywałym tempie, zapewniając zdrowy i młody wygląd.

 

Produkty Revitacell, które jako pierwsze debiutują na rynku, to trzy kompleksowe kuracje regenerujące. Wszystkie zostały przebadane dermatologicznie, są niemal bezzapachowe i odpowiednie dla alergików. Każdy z preparatów szybko się wchłania i jest prosty w stosowaniu – poza aplikacją kuracji na skórę, włosy lub rzęsy i brwi, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

 

testowanie kosmetykow za darmo

Nowa marka w ramach akcji „Odkryj piękno z Revitacell” poszukuje prestiżowego grona 123 kandydatów, którzy jako pierwsi w Polsce przekonają się o unikatowych właściwościach kuracji Revitacell, fot. Revitacell

Regenerująca kuracja do skóry twarzy
Stem Cells Face Therapy, czyli preparaty odbudowujące skórę twarzy i szyi przeznaczone są do każdego typu cery, która zmaga się z oznakami starzenia, bądź ma po prostu osłabioną kondycję, np. w wyniku zabiegów kosmetycznych czy po przebytym trądziku. Kompleksowa kuracja składa się z dwóch kremów, stosowanych na dzień i na noc. Pierwszy z nich poza intensywną odbudową skóry, poprawia jej elastyczność i zapewnia działanie antyoksydacyjne. Drugi, wzbogacony odżywczymi składnikami, aktywuje procesy naprawcze i zapewnia wielowymiarową regenerację skóry podczas snu. W składzie kuracji, poza NHAC Biocervin MIC-1 znajdziemy witaminę E, kwas hialuronowy, masło shea, witaminę B5, czy olej winogronowy.

 

Odbudowujące kuracje do włosów, rzęs i brwi
Kolejny produkt Revitacell to odżywcze ampułki Stem Cells Hair Therapy, po które mogą sięgnąć osoby chcące naprawić zniszczone, wypadające włosy. Można stosować je zarówno na włosy, które są osłabione np. zabiegami fryzjerskimi, czy przebytymi terapiami farmakologicznymi, jak i w ramach codziennej pielęgnacji. NHAC Biocervin MIC-1, będący podstawowym składnikiem kuracji, wspiera m.in. witamina B5, dzięki której włosy są nie tylko zregenerowane, ale także wygładzone, wzmocnione i nabierają blasku.

Nowa marka Revitacell proponuje także zastrzyk zdrowia dla krótkich, wypadających rzęs i brwi, osłabionych np. działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Stem Cells Eyelashes Therapy to rodzaj maskary, który je intensywnie odbudowuje i stymuluje do wzrostu. Dlatego poza wzmocnieniem kuracja sprawia, że rzęs i brwi przybywa, a te, które już istnieją, osiągają swoją maksymalną długość. Aplikacja preparatu wygląda tak samo, jak codzienne nakładanie tuszu do rzęs, a jego konsystencja i właściwości pozwalają stosować go jako bazę pod makijaż.

 

Zapraszamy na www.revitacell.pl

 

Więcej informacji o Revitacell:
Revitacell to polska marka biodermokosmetyczna, która jako pierwsza na świecie korzysta z przełomowego odkrycia naukowego – komórek macierzystych MIC-1. Regeneracyjne właściwości komórek MIC-1 znalazły zastosowanie w innowacyjnym składniku kosmetycznym NHAC Biocervin MIC-1, który jest bazą wszystkich produktów marki. To dzięki niemu Revitacell stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi.

Linia Revitacell to aktualnie trzy intensywne kuracje: Stem Cells Face Therapy – przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy i szyi, Stem Cells Hair Therapy – do odżywiania cebulek włosów i skóry głowy oraz Stem Cells Eyelashes Therapy – do regeneracji zniszczonych rzęs i brwi. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Kuracje są bezzapachowe, a ze względu na swoją specyfikę – odpowiednie do każdego typu cery i włosów. Mogą być stosowane także przez alergików.

Prace nad produktami marki Revitacell prowadzi laboratorium badawczo-rozwojowe spółki Stem Cells Spin S.A., która od 2009 roku zajmuje się komercjalizacją odkrycia naukowców z Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wynalazek posiada trzy polskie patenty oraz jeden amerykański.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ