Saturday, June 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Szpilki na Giewoncie, czyli modowe faux pas na wakacjach

Konkurs – Szpilki na Giewoncie, czyli modowe faux pas na wakacjach

Zdarzyło Ci się kiedyś maszerować po górach w japonkach lub szpilkach? Założyłaś trampki na ślub kuzynki lub kozaki do stroju kąpielowego na basen? Podziel się z nami swoją historią i wygraj bon o wartości

WYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE. WYNIKII KONKURSU TUTAJ

Zdarzyło Ci się kiedyś maszerować po górach w japonkach lub szpilkach? Założyłaś trampki na ślub kuzynki lub kozaki do stroju kąpielowego na basen? A może byłaś świadkiem podobnego modowego faux pas i niedopasowania okazji do stylu? Podziel się z nami swoją historią i wygraj bon o wartości 300 zł na zakupy w sklepie Stendi.pl. Zadbamy o to, by złe wspomnienia odeszły w niepamięć.

KONKURS:

Opowiedz nam o mrożącej krew w żyłach stylizacji, w której główną rolę odgrywały buty. Czekamy na historie modowego faux pas. Swoje opowieści wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „stendi”. Czas masz do 24 lipca 2013r.

ZASADY:

Konkurs rusza 15 lipca. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną opowieść, której jest autorem. Opowiadanie może mieć maksymalnie 1700 znaków (ze spacjami). Historię można przesyłać do 24 lipca 2013r. Następnie 25 lipca 2013 r. wszystkie prace zostaną umieszczone na portalu Miasta Kobiet na platformie do głosowania, gdzie Internauci będą mogli głosować na najlepszą według nich historię. Głosowanie, które będzie trwało do 5 sierpnia 2013 r., do godz. 12.00 zakończy się wyłonieniem:

Wybór jury redakcyjnego:

I miejsce bon o wartości 300 zł.

II miejsce bon o wartości 300 zł.

III miejsce bo o wartości 100 zł.

Wybór z głosowania:

I miejsce bo o wartości 300 zł.

II miejsce bon o wartości 100 zł.

III miejsce bon o wartości 100 zł.

Więcej zasad w regulaminie

NAGRODY:

Nagrodami w konkursie są bony o wartości 3x300zł oraz 3x100zł do wydania w sklepie internetowym Stendi.pl, w którym można znaleźć markowe obuwie, odzież i dodatki – wszystko, co tego sezonu jest na topie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bon na stylowe i modne obuwie takich marek, jak Clarks, Blink, FlyLondon, Pepe Jeans czy Tommy Hilfiger.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • pengar snabbt 13 czerwca, 2015

    pengar snabbt

    Dessa hjälpa dig att uppna särskilt jämförelse med dess kvalifikationskrav exempel enskilda ha ett arbete i Storbritannien som har en langvarig ockupation

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ