Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Szpilki na Giewoncie, czyli modowe faux pas na wakacjach (głosowanie zakończone)

Konkurs – Szpilki na Giewoncie, czyli modowe faux pas na wakacjach (głosowanie zakończone)

Czas start

WYNIKI MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

Czas start…Ruszamy z platformą do głosowania w konkursie Szpilki na Giewoncie, czyli modowe faux pas na wakacjach. Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem przysłanych opowieści. Czytajcie i głosujcie… 

Pisownia opowieści została zachowana w oryginale.

Konkurs - Szpilki na Giewoncie, czyli modowe faux pas na wakacjach

Zdjęcie 1 z 62

Wybraliśmy się ze znajomymi nad jezioro kupmela miała japonki na sobie i kiedy już wracaliśmy, a do samochodu było daleko któryś ze znajomych nadepnął ją z tyłu na klapka często to się zdarza, ale niestety klapek się rozleciał na parking było bardzo daleko i strasznie kamieniście na początku chłopak niósł ją na rękach, ale do najlżejszych nie należała więc wpadli na pomysł, że w bagażniku w samochodzie jej chłopak miał buty z pracy, a pracował na budowie przyniósł te buty i Aśka je włożyła tu piękne krótkie spodenki ładna bluzeczka, a na nogach ogromne trapery pokryte betonem i klejami wygląło to komicznie, ale dała radę:) /Wiola

[Not a valid template]

ZASADY:

Konkurs rusza 15 lipca. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną opowieść, której jest autorem. Opowiadanie może mieć maksymalnie 1700 znaków (ze spacjami). Historię można przesyłać do 24 lipca 2013r. Następnie 25 lipca 2013 r. wszystkie prace zostaną umieszczone na portalu Miasta Kobiet na platformie do głosowania, gdzie Internauci będą mogli głosować na najlepszą według nich historię. Głosowanie, które będzie trwało do 5 sierpnia 2013 r., do godz. 12.00 zakończy się wyłonieniem:

Wybór jury redakcyjnego:

I miejsce bon o wartości 300 zł.

II miejsce bon o wartości 300 zł.

III miejsce bo o wartości 100 zł.

Wybór z głosowania:

I miejsce bo o wartości 300 zł.

II miejsce bon o wartości 100 zł.

III miejsce bon o wartości 100 zł.

Więcej zasad w regulaminie

NAGRODY:

Nagrodami w konkursie są bony o wartości 3x300zł oraz 3x100zł do wydania w sklepie internetowym Stendi.pl, w którym można znaleźć markowe obuwie, odzież i dodatki – wszystko, co tego sezonu jest na topie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bon na stylowe i modne obuwie takich marek, jak Clarks, Blink, FlyLondon, Pepe Jeans czy Tommy Hilfiger.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ