Saturday, June 15, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – odpowiedz na pytanie i wygraj kosmetyki Synchroline (wyniki)

Konkurs – odpowiedz na pytanie i wygraj kosmetyki Synchroline (wyniki)

Wygraj w naszym konkursie dermokosmetyki SYNCHROLINE, które tworzone są w oparciu o wiedzę farmaceutyczną, przeznaczone do zwalczania i łagodzenia różnych problemów skórnych.

Prawidłowa odpowiedź:

Produkty Terproline przeznaczone są do skóry pozbawionej elastyczności, jędrności, do skóry dojrzałej z widocznymi zmarszczkami.

SKŁADNIKI AKTYWNE: pochodne kwasu azjatykowego i madekasowego, acetyloglukozamina, linolan proliny, glikopeptydy fibronektyny, kwas hialuronowy, izomerat sacharydowy, proteiny soi, ceramidy, cholesterol.

WYNIKI:

Zestawy kosmetyków Synchroline otrzymują:

– Cecylia O.

– Oktawia O.

– Dorota M.

Wygraj w naszym konkursie dermokosmetyki SYNCHROLINE, które tworzone są w oparciu o wiedzę farmaceutyczną, przeznaczone do zwalczania i łagodzenia różnych problemów skórnych.

Odpowiedni dobór składników aktywnych sprawia, iż produkt może działać jednocześnie na różne przyczyny tego samego problemu zapewniając w ten sposób optymalne efekty działania.

 

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków SYNCHROLINE o wartości 250 złotych:  uelastyczniający krem do twarzy TERPROLINE face, krem pod oczy TERPROLINE eyes&lips 15ml.  i 30 dniowa kuracja serum SYNCHROVIT C ( 3x5ml.).

Odpowiedz na pytanie:

Wymień 3 składniki aktywne zawarte w preparatach z serii TERPROLINE i napisz do jakiej skóry produkty te są przeznaczone?

Prawidłową odpowiedź wyślij na adres: konkursy@miastokobiet.pl, do 30.04.2013r. do 12:00. Spośród nadesłanych, prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy 3 zestawy kosmetyków SYNCHROLINE.

Więcej o kosmetykach na stronie www.synchroline.pl

Oceń artykuł
4 komentarze
  • Pingback:Konkursy z nagrodami » Wygraj kosmetyki Synchroline 25 kwietnia, 2013
  • Madzia 25 kwietnia, 2013

    Szkoda że ten konkurs to niewypał , wystarczy zmienne IP , w ciągu jednego dnia można zdobyć 10000 pt , jedna osoba z bluzeczką w kropki w ciągu jednego dnia 400 pt inne osoby po 200, przecież to nierealne uczciwie zdobyć ponad 200 pt , czy 400 pt

  • Pingback:F R i K O » Konkurs: Synchroline 30 kwietnia, 2013

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ