Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Rzuć hasło! (wyniki)

Konkurs – Rzuć hasło! (wyniki)

Jesień to cała feeria barw, niczym w makijażu niezliczona, ilość odcieni. Zainspiruj się jesienną aurą i weź udział w konkursie, do wygrania zestawy kosmetyków marki Hean.

WYNIKI

Dorota Rzepka

Tej jesieni piękno jest malowane barwami Hean.

Kazimiera Woźniak

HEAN jesienią kolorami mami – zatrzymuje słońce na obliczu Pani!

Ewa Gardocka

Ty rozkoszuj się jesienią, Hean zrobi resztę.

Jesień to cała feeria barw, niczym w makijażu niezliczona, ilość odcieni. Zainspiruj się jesienną aurą i weź udział w konkursie, do wygrania zestawy kosmetyków marki Hean.  

Konkurs Hean

KONKURS

Stwórz hasło reklamowe dla jesiennej kolekcji makjiażowej Hean. Hasło powinno się składać z jednego, chwytliwego, może zabawnego zdania. Swoją pracę konkursową należy przesłać na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „hean”. Do wygrania jeden z trzech zestawów kosmetyków marki Hean (wartość około 100 zł)

ZASADY

Konkurs trwa od 20.08.2014 do 27.08.2014. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Należy wymyślić hasło reklamowe dla jesiennej kolekcji makijażowej marki Hean (max jedno zdanie, tylko zwykły tekst). Odpowiedzi należy przesyłać do 27.08.2014 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „hean”. Następnie 28.08.2014 r.  jury wybierze 3 najciekawsze, najbardziej chwytliwe odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

3 nagrody: zestawy kosmetyków marki Hean

W zestawie:

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ