Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / KONKURS – Wytęp rozstęp!

KONKURS – Wytęp rozstęp!

WYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE. Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH PLATFORMA DO GŁOSOWANIA RUSZY JUTRO (24.04.2013)

Konkurs "Wytęp rozstęp"

Konkurs "Wytęp rozstęp" / fot. fotolia

WYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE. Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH PLATFORMA DO GŁOSOWANIA RUSZY JUTRO (24.04.2013)

Tego lata paski będą nadal modne, ale zdecydowanie lepiej, jeśli będziesz prezentować je na stroju kąpielowym, zamiast na skórze. Jeśli więc masz dość swoich rozstępów i wydaje Ci się, że próbowałaś już walczyć z nimi wszystkimi możliwymi sposobami, ale bez efektu – weź udział w naszym konkursie! Wspólnie z warszawskim Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium damy Ci szansę na pozbycie się nieestetycznych prążków.

Konkurs "Wytęp rozstęp"

Konkurs „Wytęp rozstęp” / fot. fotolia

Do niedawna rozstępy były nieusuwalne. Dr Marek Wasiluk z Triclinium dysponuje od roku metodą, która pozwala na prawie całkowite ich wyleczenie. Nie wierzysz? Zajrzyj na blog „Medycy Estetycznej bez tajemnic”  lub weź udział w konkursie, wygraj serię zabiegów frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową w Triclinium i przekonaj się na własnej skórze, że to działa.

 

KONKURS:

Prześlij nam zdjęcie swoich rozstępów i napisz uzasadnienie, które nas przekona, że to Ty powinnaś wygrać zabieg. Określ również, jaką część ciała chciałabyś poddać leczeniu. Na zdjęcia i opisy czekamy do 22 kwietnia. UWAGA! Na zdjęciach nie trzeba pokazywać twarzy, a swoją opowieść można podpisać pseudonimem. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „ROZSTĘPY”.

 

ZASADY:

Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Następnie 23 kwietnia wszystkie zdjęcia i opisy zostaną umieszczone na portalu miastokobiet.pl na platformie do głosowania, dzięki czemu Internauci będą mogli głosować na najbardziej przekonywujące według nich osoby. Głosowanie, które będzie trwało do 29 kwietnia, do godz. 12.00, zakończy się wyłonieniem jednej osoby z największą ilością głosów, która zostanie zwycięzcą konkursu. Równolegle zostanie nagrodzona kolejna osoba, która według redakcyjnego jury będzie najbardziej potrzebowała zabiegu usuwającego rozstępy. Więcej zasad w regulaminie.

 

NAGRODY:

Każdy ze zwycięzców otrzyma zaproszenie na serię zabiegów frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową do warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium. To ile zabiegów zostanie wykonanych zależeć będzie od diagnozy lekarza. Leczenie będzie obejmować tylko część ciała wskazaną przez zwycięzcę w zgłoszeniu konkursowym.

 

TricliniumCentrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 13, 02-777 Warszawa, tel. tel. 22 403 40 34, www.triclinium.pl

Zajrzyj na blog naszego eksperta – dr Marka Wasiluka „Medycyna Estetyczna bez tajemnic” www.marekwasiluk.pl

Odwiedź nas również na Facebooku: „Życie jest piękne i ja też” 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Gosia 29 kwietnia, 2013

    Zgadzam się z przedmówczynią. Jedno wielkie oszustwo:(

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ