Saturday, June 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Uwolnij swój styl i wygraj produkty marki REMINGTON (wyniki).

Uwolnij swój styl i wygraj produkty marki REMINGTON (wyniki).

Wyobraź sobie daleką przyszłość, futurystyczne stroje i fryzury. Pozwól ponieść się wyobraźni, zaskocz nas i zaproponuj swoją wersję fryzury w stylu HIGHTECH. A oto wyniki głosowania oraz obrad redakcyjnego jury.

Remington-Keratin Therapy - suszarka

Remington-Keratin Therapy - suszarka

Wyobraź sobie daleką przyszłość, futurystyczne stroje i fryzury. Pozwól ponieść się wyobraźni, zaskocz nas i zaproponuj swoją wersję fryzury w stylu HIGHTECH. A oto wyniki głosowania oraz obrad redakcyjnego jury.

WYNIKI GŁOSOWANIA:

Gabriela Adamczyk za fryzurę  (ilość głosów 1037)

WYNIKI OBRAD JURY:

Aleksandra Chmielewska za fryzurę 

Uwolnij swój styl

Uwolnij swój styl / fot. Remington

Zasady:

Konkurs ruszył 11 lutego 2013 r. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną pracę, której jest autorem. Zdjęcia należało nadsyłać do 20 lutego 2013r. Następnie 21 lutego 2013r. wszystkie prace zostały umieszczone na portalu Miasto Kobiet na platformie do głosowania, gdzie Internauci głosowali na najlepsze według nich zdjęcia. Głosowanie, które trwało do 1 marca 2013 r. do godziny 12.00. Do wygrania były 2 zestawy. Jedną nagrodę otrzyma osoba, która według redakcyjnego jury przyśle najbardziej futurystyczną wizję fryzury HIGHTECH. Równolegle w drodze głosowania zostanie wyłoniona druga osoba, która otrzyma największą liczbę głosów. Więcej zasad w regulaminie.

Nagrodami w konkursie są dwa zestawy: Suszarka Keratin Therapy Pro AC8000+Prostownica Keratin Therapy Pro S8590.

Remington-Keratin Therapy - suszarka

Remington-Keratin Therapy – suszarka

Suszarka Keratin Therapy Pro AC8000 – wszystkie elementy grzejne (dwa koncentratory – wygładzający i do błyskawicznego suszenia oraz dyfuzor) są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic zawierającą keratynę. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w generator jonów ze zwiększoną o 90%** ilością emitowanych jonów, co skutecznie zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. 3-stopniowa regulacja temperatury, 2-stopniowa regulacja nawiewu oraz przełącznik zimnego powietrza pozwalają na optymalne ustawienie urządzenia w zależności od potrzeb i kondycji włosów. Dzięki Suszarce Keratin Therapy Pro z profesjonalnym silnikiem AC o mocy 2200W modelowanie włosów jest bezpieczne, zdrowe i efektywne. Cena 229 złotych.

Remington Keratin Therap-prostownica

Remington Keratin Therap-prostownica

Prostownica Keratin Therapy Pro S8590 z technologią Keratin Protective zapewnia bezpieczną stylizację i gwarantuje skuteczną ochronę włosów. Płytki modelujące o długości 110 mm są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic. Zawarta w niej odżywka keratynowa uwalnia się stopniowo pod wpływem ciepła i wnika we włosy podczas modelowania. Płytki są ruchome dzięki czemu nacisk na włosy jest równomierny. Dodatkowo prostownica posiada wbudowany czujnik Heat Protection wykrywający poziom nawilżenia włosów i optymalizujący temperaturę urządzenia. Cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale od 160°C do 230°C umożliwia wygodne kontrolowanie temperatury płytek modelujących. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze, mocniejsze i do 57%* bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem. Prostownica posiada także funkcję szybkiego nagrzewania w 15 sekund z sygnałem gotowości, a także automatyczne wyłączanie po 60 minutach.

Urządzenie jest dostępne w komplecie z luksusowym etui odpornym na wysokie temperatury oraz blokadą płytek ułatwiającą przechowywanie. Cena 319 złotych.

Wszystkie fryzury w stylu HIGHTECH można obejrzeć tutaj!

Oceń artykuł
10 komentarzy
 • G.A 1 marca, 2013

  Dziękuje bardzo i pozdrawiam wszystkich komentujących 🙂

 • Katarzyna 1 marca, 2013

  żenujący werdykt

 • hehe 1 marca, 2013

  Katarzyno żenujące to jest Twoje „cos” na głowie czego nawet do fryzur nie mozna zaliczyć tylko do zwykłego wytapirowania. Śmieszne jest to ze masz najwięcej do powiedzenia a najmniej do zaprezentowania, tyle w twoim temacie :]
  Naucz się cieszyć szczęściem innych, a nie tylko swoim.
  Gratulacje dla Dziewczyn.

 • Katarzyna 1 marca, 2013

  Do hehe: Ty nie rozumiesz, ja nie napisałam, że jest mi źle, że nie wygrałam ale może lepiej zapoznaj się ze słowem „futurystyczny” oraz z tematem konkursu… bo nie chodziło o zaprezentowanie fryzur rodem z XVIII wieku… Napisałam co myślę o wyniku…

 • Ola 1 marca, 2013

  Wow! Wow! Wow! Piekna niespodzianka na koniec tygodnia! Bardzo dziekuje szanownemu Jury;) I wszystkim glosujacym 😉 Pozdrawiam!

 • obserwator 1 marca, 2013

  żenada… a jednak Gabriela i jej farma fejkowych kont.

 • G.A 1 marca, 2013

  obserwatorze również Cię pozdrawiam i miłego weekendu życzę :*
  btw. tylko jakich kont? skoro tutaj do głosowania nie było potrzebne konto 🙂 ojjj zawiść ludzka nie zna granic :*

 • - 2 marca, 2013

  Największą zagadką jest jak może wzrastać po zakończeniu głosowania liczba głosów? A Pani G.A wzrasta. Cuda?

 • G.A 2 marca, 2013

  Miasto kobiet to my dziekujemy za super konkurs:)

  co do twojego pytania „-” to moim zdaniem nawet nie trzeba myśleć by znac odpowiedź na to pytanie 🙂 Dlatego, że niektórzy nie siedzą codziennie na komputerze i moze dopiero dziś zobaczyli prosbe o głos? My z Olą je zbierałyśmy , a nie siedziałyśmy i nie narzekałyśmy na smutny los tylko działałyśmy 😉 Oli też liczba od zakonczenia wzrosła o 15 , ale tego juz nie dało się zauwazyć? także jeśli zamierzasz mi dogryźć polecam napisać coś sensowniejszego 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ