Thursday, February 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Pudełeczko skarbów (wyniki)

Konkurs – Pudełeczko skarbów (wyniki)

Kto z nas w dzieciństwie nie miał tajnej skrytki, do której chował swoje najcenniejsze skarby? A Ty co dzisiaj schowałbyś do swojego skrytki? Zaskocz nas zawartością swojego magicznego pudełeczka i wygraj ShinyBox.

Wizualizacja - przykładowe pudełeczka ShinyBox

Wizualizacja - przykładowe pudełeczka ShinyBox

WYNIKI (pisownia oryginalna)

ANETA NOGA

Mając puste pudełeczko Shinybox włożyłabym do niego kartkę… Na niej zawarte byłyby, uwagi co mnie denerwowało bądź cieszyło jako nastolatkę. Szczególnie w stosunkach z rodzicami, co mi pozwalali a czego zabraniali i jak się wówczs czułam. Otworzyłabym te pudełeczko dopiero wtedy, gdy moje dwie córki stałyby się nastolatkami. I razem z nimi bym to przeczytała. Może wówczas one zrozumiałyby, że każdy ma problemy a ja byłam taka jak i one… Przecież nie daleko pada jabłko od jabłoni…

ANNA SŁOWIŃSKA

Ładne pudełko, co w nim masz? – spytała Pokazać jej zawartość ShinyBoxa – wspomnienia po Aśce? Bilet z filmu „Her”, ulotka z ulubionej pizzerii i kolczyk, który znalazłam po tym jak zdążyła już zabrać swoje rzeczy. Nic takiego… Zdjęcia, płyta Hendrixa, papierosy, które zostawiłam z nadzieją że wróci. Szminka, okulary kupione na starociach i „Pamiętniki Gombrowicza”. Spojrzałam na Olę. Wertowała książkę. Jeszcze jej nie czytałam – powiedziała. Parsknęłam śmiechem. Cztery lata zamknęłam w jednym pudełku. Wzięła mnie za rękę, powiedziała że warto je zatrzymać, a ja poczułam się wolna.

ALICJA ILASZ

Do zabawy zaangażowałabym moje córki (7 i 17 lat). Każda z nas musiałaby napisać na karteczkach o czym marzy, co by chciała robić za 10 lat, jak siebie widzi wtedy, kim jest, co robi itp. Taka wizja przyszłości 🙂 Potem zamknęłybyśmy i dobrze zakleiły pudełko i oznaczyły wyraźnie „Nie otwierać przed rokiem 2024”. Po dekadzie razem, jakiegoś miłego babskiego wieczoru, dokonałybyśmy komisyjnie otwarcia i skonfrontowałybyśmy zapiski ze stanem faktycznym 🙂

KATARZYNA WÓJCIK

Puste pudełeczko ShinyBox wykorzystałabym do przechowywania metek od ubrań.Tak.. tak metek.Otóż, nie znoszę tych gryzących metek wszytych w najdziwniejszych miejscach.Wcześniej zaraz po zakupie odzieży obcinałam metkę i wyrzucałam,Problem pojawiał sie gdy trzeba było wyprać odzież.Teraz mam na to sposób.Obcinam metkę i od razu podpisuję,aby później nie było problemu z dopasowaniem do ubrania.Gdy zapomnę jak mam prać bluzeczkę czy bieliznę,zaglądam do pudełka.Niestety moje obecne pudełeczko jest już za małe na moje metki.Pudełko ShinyBox idealnie by je zastąpiło.

KAROLINA KLEMBA

W pustym pudełeczku ShinyBox będę przechowywała zapisane na kartce marzenia. Co jakiś czas będę wyciągać jedno z nich i próbować ze wszystkich sił je spełnić 😉 Pudełeczko wciąż będzie uzupełniane kolejnymi marzeniami.

MARTA BLISKA

W moim sekretnym pudełeczku schowałabym pukle włosów mojej 3 dzieci, kamień w kształcie serca-podarowany przed laty przez moja pierwszą miłość, próbkę perfum, którymi pachniałam na jednej z pierwszych swoich randek, miłosny liścik od dawnego narzeczonego, zdjęcie, na którym jestem piękna i młoda w towarzystwie równie pięknego i młodego męża. Dorzuciłabym również medalik od Pierwszej Komunii św., chusteczkę , która haftowała mi mama i fragment koralowca, który kiedyś ojciec przywiózł mi z Egiptu. Takie tam różne skarby bez wartości dla innych dla mnie- całe moje życie w slajdach.

JOANNA REGINA

Jestem genialna! Skrytka na słodycze! Każda z dziewczyn która mieszka ze swoim facetem wie że o własną czekoladę trzeba walczyć! Szczególnie jeśli zostanie ona wykryta wieczorem przez powracającego z siłowni potwora! Pudełeczko ShinyBox to bezpieczne miejsce, posiada widzialny jedynie dla laików kosmetycznych (facetów) napis w postaci: „magiczne szparagały nie dotykać!” więc trzymają się z daleka bo nie lubią blasku! A Twoja czekolada lub żelki są bezpieczne i jest im wygodnie jak w pięciogwiazdkowym hotelu! 🙂

JADWIGA ANTONOWICZ-OSIECKA

Takie eleganckie pudełeczko zasługuje na specjalne traktowanie. Dlatego posłużyłoby mi za bazę do stworzenia oryginalnej, świątecznej ozdoby. Nakleiłabym na nie specjalnie dobrane, równej wielkości, niewielkie szyszki, oprószone brokatem, a potem podwiązałabym kilka cieniutkich, ładnie powiewających, wstążeczek. Na środku pudełka trzeba było by przyczepić jakąś ładnie wykonaną rozetkę, w dobrze dobranym do całości, kolorze. A wewnątrz przechowywałabym lukrowane na biało, małe pierniczki w kształcie serca, którymi częstowałabym wszystkich moich gości.

NICOLA

A gdyby tak pudełeczko ShinyBox zostało kapsułą czasu? Taką jak z amerykańskich filmów o balach absolwentów, którzy odkopują w ogródkach studenckie skarby sprzed lat, lub taką jaką bohaterka L.M. Montgomery wysłała do „dorosłej siebie”? Prawdziwy osobisty motywator- szczery list do samej siebie, ze strumieniem myśli, wielkimi planami i małymi marzeniami, zdjęciem siebie z dnia zamknięcia „kapsuły”, pamiątką czy dwoma, do otworzenia za rok lub dziesięć. Ewentualnie jako pudełko na ozdoby choinkowe- co roku jest ich jakby za mało przy pakowaniu 😉

MARTA SOLDYŃSKA

Takie pudełko ma wiele zastosowań. Do mojego pudełka przymocuje dwie rolki po papierze toaletowych (wcześniej pomaluje je na różowo i umocuje na drutach wyciętych). Takie rolki przymocuje do pudełka. Wcześnie wyłożenia je sztucznym futerkiem kum atlasem, wieczko przyczepkę pionowo do dna pudełka. Pokoloruje ( farba w sprayu) na czerwono i złoto. Lalki mojej córki bedą miały piękny pojazd. Mogę oczywiście użyć do przechowywania kosmetyków, biżuterii i innych skarbów. Jednak mina mojej córci gdy zobaczy taki pojazd jest bezcenna.

Kto z nas w dzieciństwie nie miał tajnej skrytki, do której chował swoje najcenniejsze skarby? A Ty co dzisiaj schowałbyś do swojego skrytki? Zaskocz nas zawartością swojego magicznego pudełeczka i wygraj ShinyBox.

KONKURS

Zadanie jest proste. Polub nasz fanpage, masz puste pudełeczko ShinyBox, co do niego schowasz, a może masz jakieś inne zastosowanie dla niego? Masz do dyspozycji 500 znaków (bez spacji), puste pudełeczko ShinyBox i swoją wyobraźnię – napisz jakie znalazłeś dla niego przeznaczenie. Odpowiedź prześlij na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „shinybox”. Wygrać możesz jedno z 10 pełnych kosmetycznych niespodzianek pudełeczek ShinyBox.

ZASADY

Konkurs rusza 13.05.2014r. Jeden Uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Co schowałbyś lub jak wykorzystałbyś puste pudełeczko ShinyBox. Forma pracy tylko tekst. Odpowiedzi można przesyłać do 25.05.2014r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „ShinyBox”. Następnie 26.05.2014r. redakcyjne jury wybierze 10 najbardziej interesujących, zaskakujących i praktycznych odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

Mamy do rozdania 10 wyjątkowych pudełeczek ShinyBox

Wizualizacja - przykładowe pudełeczka ShinyBox

Wizualizacja – przykładowe pudełeczka ShinyBox

Oceń artykuł
2 komentarze
  • hmmm 21 maja, 2014

    to jest nienormalne żeby dyskryminować swoich czytelników w konkursach tylko dlatego, że nie mają konta na facebooku i nie mogą polubić tego waszego fanpegu :/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ