Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Powakacyjne S.O.S (wyniki)

Konkurs – Powakacyjne S.O.S (wyniki)

Zdradź nam swój sposób na regenerację skóry po wakacjach i wygraj zaproszenie do krakowskiego gabinetu ESTIYO Clinique.

WYNIKI

I Miejsce: Zabieg Seyo TDA na twarz, szyję i dekolt 450 zł

Ewa Sokołowska

Mój sprawdzony sposób z powodzeniem stosowany przeze mnie po lecie to krótka kuracja oczyszczająca,która polega na piciu soku wyciśniętego z cytryn, wspomagającego odchudzanie i wypłukującego toksyny. Poprawia się wtedy stan mojej skóry, która staje się bardziej gładka, jaśniejsza, zdrowsza, widocznie zregenerowana. Wzrasta odporność mojego organizmu na infekcje, poprawia się nastrój i witalność.Możecie mi wierzyć na słowo że to odnosi pożądane skutki!

II Miejsce: Peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z serum i maską algową wartość 180 zł

Aneta Noga

Mój sposób na regenerację jest teraz prosty czyli to co w domu mam, produktami domowymi o skóre zadbam Maseczka z banana z śmietaną-Cudnie odżywia i nawilża moją cerę , a żółtko kurze zregeneruje skórę i włosy. Maseczka z tartego jabłka z jogurtem i miodem wyeliminowuje przyczyny suchej cery.. A więc raz w tygodniu domowe spa urządzam a po urodzinach i imieninach mleczne kąpiele.

III Miejsce: Bon o wartości 100 zł na zabiegi w Estiyo Clinique

Ewa Płonka

Kosmetyki są dobre dla mojej cery
Używam najlepszych kremów tej ery
Pragnę być zawsze piękna i młoda
By błyszczała wszędzie moja uroda
Lecz swoje starania mogę wyrzucić w błoto
Bo wewnętrzne piękno to prawdziwe ZŁOTO!!!!

Lato, zostają wspomnienia, zdjęcia i… czasami kosmetyczne problemy. Jakoś trzeba sobie z nimi poradzić. Zdradź nam swój sposób na regenerację skóry po wakacjach i wygraj zaproszenie do krakowskiego gabinetu ESTIYO Clinique

Powakacyjne S.O.S

KONKURS

Powiedz nam jaki masz sposób na zregenerowanie swojej skóry po lecie? Odpowiedź powinna mieć maksymalnie 500 znakach (bez spacji). Swoją pracę wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „estiyo”. Do wygrania jedno z 3 zaproszeń do gabinetu krakowskiego ESTIYO Clinique.

ZASADY

Konkurs trwa od 03.09.2014 do 10.09.2014. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Ważne! Przesłana praca nie mogła być nigdy wcześniej publikowana ani nagradzana. Należy napisać co robisz, żeby zregenerować skórę po wakacjach (max. 500 znaków bez spacji, dopuszczalna forma pracy – tylko zwykły tekst). Odpowiedzi należy przesyłać do 10.09.2014 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „estiyo”. Następnie 11.09.2014 r. redakcyjne jury wybierze 3 najciekawszych i najskuteczniejsze sposoby. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY 

1 miejsce: Zabieg Seyo TDA na twarz, szyję i dekolt 450 zł

2 miejsce: Peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z serum i maską algową wartość 180 zł

3 miejsce: Bon o wartości 100 zł na zabiegi w Estiyo Clinique

Szukasz inspiracji przeczytaj Powakacyjne S.O.S

ESTIYO CLINIQUE K. PIWOWAR K. OSOWSKA SP.J. ul. Lubicz 22/3, Kraków, tel. 731 600 101, www.estiyoclinique.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ