Thursday, February 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Gotowanie jest dla mnie…? (wyniki)

Konkurs – Gotowanie jest dla mnie…? (wyniki)

Lubisz gotować? Czym dla Ciebie jest gotowanie? Zdradź nam swój sekret i wygraj zestaw gadżetów od Polsat Food Network.

WYNIKI. ZESTAWY OD POLSAT FOOD NETWORK WYGRYWAJĄ

Agnieszka Machcińska

Gotowanie jest dla mnie… zajęciem z dziedziny logistyki: dostarczaniem produktów kulinarnych ze sklepowej półki dla mojego męża celem dalszej obróbki kulinarnej (przez niego of kors).

Magdalena Bentkiewicz

Gotowanie jest dla mnie możliwością pokazania najbliższym, jak bardzo ich kocham, wyzwaniem dla mojej kreatywności, cenną chwilą relaksu po wyczerpującym dniu, dostarczaniem wartościowej energii mojemu ciału i wrażeń zmysłowych dla mojego ducha oraz ucztą dla moich oczu.

Joanna Branc

Gotowanie jest dla mnie obszarem do rozwoju własnej kreatywności, okazją do szalonej improwizacji, możliwością wykraczania poza narzucone normy, zasady i procedury oraz źródłem nieustannej satysfakcji, że potrafię stworzyć coś z niczego…:)

Lubisz gotować? Czym dla Ciebie jest gotowanie? Zdradź nam swój sekret i wygraj zestaw gadżetów od Polsat Food Network. 

W zestawie:  minutnik, termos, fartuch, zestaw silikonowy (2 częściowy), kubek z otworem na ciastko, książka Ewy Wachowicz – "Słodki Świat"

W zestawie: minutnik, termos, fartuch, zestaw silikonowy (2 częściowy), kubek z otworem na ciastko, książka Ewy Wachowicz – „Słodki Świat”

KONKURS

Anna Olson, prowadzi programy „Świeże smaki z Anną Olson” oraz „Wypieki z Anną Olson” i uważa, że gotowanie powinno być zabawą! A czym dla Ciebie jest gotowanie? Polub nasz profil Facebook.com/MiastoKobietMK i dokończ zdanie: „Gotowanie jest dla mnie…?”. Swoją odpowiedź wyślij na adres: konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Anna Olson”

ZASADY

Konkurs rusza 10.04.2014r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. „Gotowanie jest dla mnie…?”. Forma pracy tylko zwykły tekst. Odpowiedzi można przesyłać do 23.04.2014r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Anna Olson”. Następnie 24.04.2014r. redakcyjne jury wybierze 3 najbardziej interesujące i zaskakujące odpowiedzi. Nagrodzimy 3 osoby, które otrzymają zestaw gadżetów od Polsat Food Network: minutnik, termos, fartuch, zestaw silikonowy (2 częściowy), kubek z otworem na ciastko, książka Ewy Wachowicz – „Słodki Świat”. Więcej zasad w regulaminie.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Pingback:Gotowanie jest dla mnie…? | konkursyok.pl - Konkursy internetowe 18 kwietnia, 2014

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ