Friday, April 19, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – „Pierwsze wrażenie” (zakończony)

Konkurs – „Pierwsze wrażenie” (zakończony)

Na zrobienie pierwszego wrażenia mamy zaledwie 15 s. Co trzeba zrobić, aby zostawić po sobie niezapomniane wspomnienie czy to na pierwszej randce, spotkaniu biznesowym, czy rozmowie kwalifikacyjnej. Szukamy interesujących sposobów na te 15 cennych sekund.

KONKURS ZAKOŃCZONY TUTAJ MOŻNA ZOBACZYĆ WYNIKI 

Na zrobienie pierwszego wrażenia mamy zaledwie 15 sekund. Co trzeba zrobić, aby zostawić po sobie niezapomniane wspomnienie czy to na pierwszej randce, spotkaniu biznesowym, czy rozmowie kwalifikacyjnej? Szukamy interesujących sposobów na te 15 cennych sekund.

KONKURS

Opowiedz nam o swoim sposobie na zrobienie pierwszego wrażenia. Odpowiedź wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl do 24 października 2013r. z dopiskiem „pierwsze wrażenie”.

ZASADY

Konkurs rusza 16 października. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną opowieść, której jest autorem. Opowiadanie może mieć maksymalnie 1000 znaków (bez spacji). Odpowiedzi można przesyłać do 24 października 2013r. Następnie 25 października 2013 r. redakcyjne jury wybierze 3 najbardziej interesujące, ciekawe lub zabawne sposoby na zrobienie pierwszego wrażenia. Wygrywają 3 osoby. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

I miejsce szal z jedwabiu ARYTON

Zdjęcie 1 z 3

Wartość nagrody 229 zł / fot. materiał prasowy

 

Fundatorem nagród jest p. Agata Piotrowska, właścicielka Salonu ARYTON w Krakowie, ul. Szpitalna 34.

Pełna oferta na www.aryton.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ