Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Naturalny, czyli jaki…? (wyniki)

Konkurs – Naturalny, czyli jaki…? (wyniki)

Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków marki Sylveco.

KONKURS ZAKOŃCZONY. WYNIKI

Monika Piechowska

Dla mnie to znaczy nietuzinkowy, przebojowo dbający o skórę, pachnący delikatnie, ale prawdziwie- łąką, sadem, ogrodem, lasem, a nie chemią, fabryką, niebędący podróbką, a będący jedynym prawdziwym źródłem pięknej i zdrowej skóry.

Barbara Turyła

Naturalność to dla mnie sposób na zachowanie rozsądku w szaleństwie tego świata, docenianie unikalności wśród taśmowej produkcji i wartość, która zaszczepiam swoim dzieciom.

Klaudia Kostrzewa

Naturalny oznacza dla mnie subtelny, delikatny i łagodny w swojej prostocie, która na pierwszy rzut oka może się wydawać surowa, czy niewyszukana (choć prostota jest ogromną sztuką wyrafinowania).

*pisownia oryginalna

Naturalne kosmetyki, naturalny wygląd, naturalne produkty. Słowo naturalny stało się ostatnią bardzo modne. A co tak naprawdę dla Ciebie oznacza „naturalność”? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków marki Sylveco. 

KONKURS

Dokończ zdanie: Naturalny, co to znaczy dla mnie…? Odpowiedź powinna mieć maksymalnie jedno zdanie. Swoją pracę wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „sylveco”. Do wygrania jeden z 3 zestawów kosmetyków marki Sylveco.

ZASADY

Konkurs trwa od 24.09.2014 do 01.10.2014. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Ważne! Przesłana praca nie mogła być nigdy wcześniej publikowana ani nagradzana. Należy dokończyć zdanie: Naturalny, co to znaczy dla mnie…? (dopuszczalna forma pracy – tylko zwykły tekst). Odpowiedzi należy przesyłać do 01.10.2014 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „sylveco”. Następnie 02.10.2014 r. redakcyjne jury wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

1. ZESTAW BRZOZOWY

SYLVECO_Krem_Brzozowy_sloik

(krem brzozowy z betuliną, lekki krem brzozowy, łagodzący krem pod oczy, balsam brzozowy z betuliną, balsam myjący do włosów z betuliną, kremowy żel do ciała, regenerujący krem do rąk, regenerująca kuracja do stóp, brzozowa pomadka ochronna z betuliną, łagodny żel do higieny intymnej).

2. ZESTAW NAGIETKOWY

SYLVECO_Krem_Nagietkowy_sloik

(krem brzozowo-nagietkowy z betuliną, lekki krem nagietkowy, łagodzący krem pod oczy, balsam brzozowy z betuliną, balsam myjący do włosów z betuliną, kremowy żel do ciała, regenerujący krem do rąk, regenerująca kuracja do stóp, brzozowa pomadka ochronna z betuliną, łagodny żel do higieny intymnej).

3. ZESTAW ROKITNIKOWY

SYLVECO_Krem_Rokitnikowy_sloik

(krem brzozowo-rokitnikowy z betuliną, lekki krem rokitnikowy,łagodzący krem pod oczy, balsam brzozowy z betuliną, balsam myjący do włosów z betuliną, kremowy żel do ciała, regenerujący krem do rąk, regenerująca kuracja do stóp, brzozowa pomadka ochronna z betuliną, łagodny żel do higieny intymnej).

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ