Sunday, May 19, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Najpyszniejszy pocałunek ma smak…(wyniki)

Konkurs – Najpyszniejszy pocałunek ma smak…(wyniki)

Najpyszniejszy pocałunek ma smak

Konkurs - Najpyszniejszy pocałunek ma smak... / fot. fotolia

Konkurs - Najpyszniejszy pocałunek ma smak... / fot. fotolia

WYNIKI. NAGRODY OD PAT&RUB OTRZYMUJĄ

1. Aneta W.

Najpyszniejszy pocałunek ma smak Portugalii.. Poranka na plaży, świeżego wiaterku znad oceanu, pierwszego kroku w piasku.. Zimnej wody, delikatnego słoneczka, muszelek w kieszeniach.. Pysznego espresso z ciastkiem na śniadanie, w zacisznym cieniu.. Powoli budzącego się żaru z nieba.. Odurzającej ferii barw wokół.

2. Barbara T.

Pocałunek ma smak czekolady. Niekiedy jest on białą, słodką, niewinną czekoladą. Innym razem jest pełen słodyczy, jak rozpływająca się w ustach czekolada mleczna. Czasem jest on lekko pikantny, jak czekolada z dodatkiem chili. Niekiedy bywa słodko-gorzki przypominając smak gorzkiej czekolady. Czasem bywa połączony z „orzechem do zgryzienia” wtedy ma oczywiście smak czekolady z orzechami. Długi i urozmaicony pocałunek to czekolada z bakaliami. Usta może połączyć też wspólne zjadanie truskawki i tu kłania się czekolada z nadzieniem truskawkowym. Tak, pocałunek to czekolada!

3. Iwona M.

Najpyszniejszy pocałunek ma smak….co tu dużo pisać, ani owocu ani potrawy 🙂 Najlepiej smakuje po prostu pocałunek po długim spacerze. Ust spowitych zapachem lasu, owianych porywem wiatru, osoby z którą można zatracić się kontemplując naturę….

(pisownia oryginalna)

Najpyszniejszy pocałunek ma smak… No właśnie jaki? Zdradź nam ten sekret i wygraj jeden z 3 zestawów ufundowanych przez PAT&RUB. 

Konkurs - Najpyszniejszy pocałunek ma smak... / fot. fotolia

Konkurs – Najpyszniejszy pocałunek ma smak… / fot. fotolia

KONKURS

Najpyszniejszy pocałunek ma smak… Podaj swój ulubiony smak (owoc, słodycze, potrawy itp.) co tylko sobie wymarzysz. Tylko pamiętaj, swój wybór uzasadnij. Odpowiedź prześlij na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „usta”.

ZASADY

Konkurs rusza 26.03.2014r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Odpowiedź jaki  smak ma pocałunek, wraz z uzasadnieniem może mieć maksymalnie 500 znaków (bez spacji). Forma pracy tylko zwykły tekst. Odpowiedzi można przesyłać do 02.04.2014r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „usta”. Następnie 03.04.2014r. redakcyjne jury wybierze 3 najbardziej interesujące, urzekające i przekonujące odpowiedzi. Do wygrania 3 zestawy od marki PAT&RUB: Nawilżający Błyszczyk Różany, Peeling do Ust Pomarańczowy i  Pielęgnacyjny Balsam do Ust Grejpfrutowy. Więcej zasad w regulaminie.

W ZESTAWIE 

NAWILŻAJĄCY BŁYSZCZYK RÓŻANY

Zdjęcie 1 z 3

Nawilżający Błyszczyk Różany naturalnie pielęgnuje i chroni usta. Działa nawilżająco i kojąco. Dodaje blasku i rozświetla. Pielęgnacyjny błyszczyk sprawi, że usta będą nawilżone, odżywione i gładkie. Wyciąg z nawrotu lekarskiego działa kojąco dla delikatnej skóry ust. Aromat, pochodzący z naturalnych maseł i olejków eterycznych, urzeka i poprawia nastrój. Kolor błyszczyk zawdzięcza roślinnym wyciągom z nawrotu lekarskiego. Aromat nadaje olejek z róży damasceńskiej. pojemność: 15 ml , cena: 45 zł / fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ