Friday, March 1, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Na zwiady po wywiady (wyniki)

Konkurs – Na zwiady po wywiady (wyniki)

Weź udział w naszym nowym konkursie i wygraj ręcznie robioną biżuterię dla indywidualistek od MonEgo.

WYNIKI

Sylwia Soćko

Siostry Przybysz pochodzą z mojej miejscowości, podwarszawskich Ząbek. Tuż
po wydaniu debiutanckiej płyty Sistars i ich udziale w piosence Tedego, „Zeszyt
rymów”, udało mi się przeprowadzić wywiad z Natalią, starszą siostrą
Pauliny. Ukazał się on w miejskiej gazetce „Co słychać?”. To był mój
pierwszy krok w stronę dziennikarstwa muzycznego. Do dziś darzę (każdą)
twórczość sióstr Przybysz sympatią oraz śledzę ich solowe dokonania.
Szanuję postawę życiową Pauliny Przybysz i wiele nas łączy – między innymi
bycie wege. Życzę jej i jej karierze jak najlepiej.

www.miastokobiet.pl/dres-soul

Anna Redel

Rozmowa z Szymonem Hołownią „Wycisnąć z życia co się da” to mój typ. Od pierwszego pytania widać, że dziennikarki przeprowadzające wywiad, gruntownie się do niego przygotowały. Iga Gierblińska i Edyta Hermanowska bardzo płynnie przechodzą z tematu na temat, zręcznie żonglując niezręcznymi niekiedy pytaniami. Są bezpośrednie, ale traktują rozmówcę partnersko i dowiadują się o nim tego, czego przeciętny czytelnik nie wie, a ze względu na szczytną działalność Hołowni – warto, aby się dowiedział.

www.miastokobiet.pl/szymon-holowania-wycisnac-z-zycia-co-sie-da

Dla wnikliwych i wymagających Czytelników, którzy wskażą swój ulubiony, najciekawszy ich zdaniem, wywiad na naszym portalu, mamy ręcznie robioną biżuterię dla indywidualistek od MonEgo.

KONKURS

Zadanie jest proste i przyjemne. Polub nasz fanpage na Facebooku, a następnie znajdź na portalu MiastoKobiet.pl najciekawszy Twoim zdaniem wywiad i uzasadniaj dlaczego, właśnie ten podoba Ci się najbardziej. Swoją wypowiedź zmieść w 500 znakach zwykłego tekstu a następnie, koniecznie wraz z linkiem do wywiadu, prześlij do 17.06.2014r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „wywiad”. Wygrać możesz jeden z dwóch zestawów niepowtarzalnych bransoletek MonEgo każdy o łącznej wartości 200 zł.

ZASADY

Konkurs trwa od 04.06.2014r. do 17.06.2014r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanapage MK na FB i znaleźć na poratlu MiastoKobiet.pl najciekawszy według własnej opini wywiad i uzasadnić swój wybór. Link do wywiadu wraz z uzasadnieniem (max. 500 znaków bez spacji, dopuszczalna forma pracy – tylko zwykły tekst) należy przesyłać do 17.06.2014r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „wywiad”. W mailu napisz nr zestawu bransoletek, który chciałbyś dostać w przypadku wygranej. Następnie 18.06.2014r. redakcyjne jury wybierze 2 najciekawsze i najoryginalniejsze odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

MonEgo zestaw konkursowy nr 1

Zdjęcie 1 z 2

fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ