Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Monster Truck (wyniki)

Konkurs – Monster Truck (wyniki)

Wyobraź sobie Monster Trucka ,ryk silnika o ogromnej mocy, hektolitry spalonego paliwa, ogromne opony, a Ty za kierownicą. Czujesz to

MONSTER X TOUR - Monster Truck Entertainment!

MONSTER X TOUR - Monster Truck Entertainment! / fot. materiał prasowy

WYNIKI

ŁÓDŹ, Atlas Arena

Magdalena Stopczyńska

Gdybym miała takie cudeńko olbrzymich rozmiarów i możliwości w garażu nie straszne byłyby remonty i korki tu gdzie mieszkam. Do pracy i na zakupy, do znajomych pędziłabym bez ograniczeń i z rozmachem pokonywała wszelkie przeszkody. Nareszcie niestraszne dla mnie liczne i głębokie dziury w ulicy, bez stresu jadę , nic mnie już nie zatrzyma!

Kazimierz Zuzaniuk

Jestem rolnikiem – z zamiłowania. Ostatnio wyjechałem na pole i niestety mój poczciwy „Władymirec” na amen zatonął w smutno – czarnym błocie. Gdyby w moim garażu znajdował się Monster Truck, takie przygody byłyby mi obce. Orałbym nim pole w tą i z powrotem i tylko patrzyłbym z góry na opadające szczęki sąsiadów. A po tak przyjemnej pracy – przez łąki do domu! iiichaaaaaaaa 🙂

KRAKÓW, Stadion Cracovii

Tomasz Muchla

Gdybym Ci ja miał Monster Trucka w garażu Piorunem bym ruszył na ostrym wirażu Aby w okolicy po wszelkich wertepach Testować do bólu jak konia na stepach Poczuć ryk silnika i wdychać spaliny Osiągnąć największy stan adrenaliny No a po ty wszystkim chciałbym „GO” wyczyścić Czy moje marzenia mogłyby się ziścić ???

Joanna Smolik

Gdybym miała Monster Traka w garażu To mogłabym jeździć bez zrobienia makijażu Na inne samochody z góry bym spoglądała I jak „królowa szosy” nawet na A4 wyglądała! Ale najbardziej dumna byłabym z tego Że każdy facet zazdrościłby mi samochodu takiego Że nawet ten siedzący w BMW, Audi czy Suzuki Nie ma tak wyjątkowej na czterech kółkach sztuki Że na wszystkich facetów spoglądać mogę z góry I na pierwszym biegu zmiażdżyć te ich „niby fury” Że po ich samochodach przejechać mogę jak po skorupie I przedłużenie ich męskości zamienić w złomu kupę!

WROCŁAW, Stadion Wrocław

Kashka7

Czasem mama musi być też tatą. I czasem – o zgrozo – okazuje się, że z koszykówką u niej kiepsko, łańcuch na rowerze zakłada 3 dni z nosem w Internecie i nie wie, kto to Yoda. I gdyby taka mama otwarła któregoś dnia garaż, machnęła w stronę piegowatego dziesiąciolatka: hej, ziom, i niby od niechcenia zapytała: podrzucić cię do szkoły?, nie musiałaby przez kolejny tydzień studiować z tępą miną kart z piłkarzami i udawać, że lubi kurczaki z kubełka. Wystarczyłyby 4 kółka.

Paweł Ciszewski

Gdybym miał Monster Trucka w garażu to przekopałbym wreszcie ogródek mojej babci. Prosi mnie o to od kiedy zrobiło się ciepło, a ja cały czas wymyślam jakieś wymówki, bo to ciężka robota (duży ogródek) i mi się nie chce. Z takim Monster Truckiem mógłbym z przyjemnością przekopywać ogródek babci codziennie (byleby dawała na wachę do zbiornika 😉

 

Wyobraź sobie Monster Trucka ,ryk silnika o ogromnej mocy, hektolitry spalonego paliwa, ogromne opony, a Ty za kierownicą. Czujesz to…

MONSTER X TOUR - Monster Truck Entertainment!

MONSTER X TOUR – Monster Truck Entertainment! / fot. materiał prasowy

KONKURS

Polub nasz profil facebook.com/MiastoKobietMK Odpowiedz na pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na Monster X Tour do jednego z trzech miast (Kraków, Wrocław, Łódź). „Co by było gdybym miała/miał Monster Trucka w garażu…?”  Swoją pracę wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Monster Truck”. Pamiętaj, żeby w mailu napisać, do którego miasta chcesz zaproszenie!

ZASADY

Konkurs rusza 04.04.2014r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Co by było gdybym miała/miał Monster Trucka w garażu…? maksymalnie 500 znaków (bez spacji). Forma pracy tylko zwykły tekst. Odpowiedzi można przesyłać do 21.04.2014r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Monster Truck”. Następnie 22.04.2014r. redakcyjne jury wybierze 6 najbardziej interesujących, odjechanych i szalonych odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

2 podwójne zaproszenia na 1.06.2014 – ŁÓDŹ, Atlas Arena

2 podwójne zaproszenia na 7.06.2014 – KRAKÓW, Stadion Cracovii

2 podówjne zaproszenia na 14.06.2014 – WROCŁAW, Stadion Wrocław

Organizator wydarzenia www.makroconcert.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ