Sunday, July 14, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Baw się w stylistkę z MonEgo (wyniki)

Konkurs – Baw się w stylistkę z MonEgo (wyniki)

Miasto Kobiet i marka MonEgo zapraszają do udziału w konkursie karnawałowym!

KONKURS ZAKOŃCZONY.

WYNIKI 

Anna Grabowska 

MONEGO_AniaGrabowska

Gabriela Suwart

stylizacja karnawałowa

Miasto Kobiet i marka MonEgo zapraszają do udziału w konkursie karnawałowym! Nagrodami są dwie bransoletki z kolekcji MonEgo Top-up.

KONKURS
Jak zdobyć bransoletkę? Przygotuj i przyślij do nas stworzoną przez siebie stylizację karnawałową (w formie kolażu), z użyciem jednej z prezentowanych bransoletek MonEgo Top-up (w tym celu należy pobrać jedno z poniższych zdjęć pojedynczej bransoletki i zrobić z nim kolaż, z propozycją stylizacji dopasowaną do bransoletki.) Swoją pracę/stylizację prześlij do 10.02.2015 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „monego”. Do wygrania jedna z dwóch oryginalnych bransoletek z kolekcji MonEgo Top-up.

ZASADY
Konkurs trwa od 30.01.2015 r. do 10.02.2015 r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną pracę konkursową, której jest autorem. Praca nie mogła być nigdzie wcześniej publikowana. Należy stworzyć stylizację karnawałową z jedną z dwóch bransoletek do wyboru (zdjęcia poniżej). Uczestnik konkursu na własną odpowiedzialność pobiera zdjęcia produktów (ubrania, dodatki, obuwie, itp.), które ma zamiar wykorzystać w kolażu. Prace konkursowe należy przesłać do 10.02.2015 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „monego”. Następnie 11.02.2015 r. redakcyjne jury wybierze 2 najciekawsze prace. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

Bransoletka nr 1

monego konkurs

Bransoletka nr 2

monego konkurs 1c

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ