Sunday, June 16, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Co Ci w duszy gra? (wyniki)

Konkurs – Co Ci w duszy gra? (wyniki)

Są takie piosenki, które zapadają nam w pamięci na lata. Nagle usłyszane przywołują miłe wspomnienia i nucimy je pod nosem. A Ty masz taki utwór? Powiedz nam jaki i wygraj bilety na Męskie Granie w

Męskie Granie Orkiestra

Męskie Granie Orkiestra / fot. materiał prasowy

WYNIKI

Barbara Kopeć

Moja dusze przenosi się w kosmos pod wpływem piosenki „trójkąty i kwadraty”. Wywołuje ona uśmiech na mej twarzy, ponieważ sytuacją liryczną w którą się zaplątałam, jak loki Dawida, nadała sensu memu istnieniu ;););)

Patrycja Dubois 

Lugola zespołu Pustki-muzyczna perełka, której dźwięki i tekst przenoszą mnie do krainy dzieciństwa, a wspomnienia wracają jakbym oglądała zdjęcia z tamtych lat. Podróże Wigry 3, marzenia o bmx-ie, słodycz waty cukrowej, gra w kapsle i gumę,kolana wcale niewolne od siniaków i blizn, bolesne upadki z huśtawek i Lugola płynu smak. Czasy pełne beztroski, których teraz przywołanie wywołuje we mnie nostalgię, a zarazem smutek, gdyż nigdy one nie powrócą.

Anita Kopeć

Miłe wspomnienia wywołuje u mnie utwór Moniki Brodki pt.”Granda”. Pamiętam to jak dziś – był wieczór, scena RedBull-a i skaczący tłum, a w tym tłumie – ja. Dźwięk tej piosenki tak zapadł w mojej pamięci, że postanowiłam się wybrać na kolejny jej koncert. Tym razem towarzyszyła jej Rebeka i Krzysztof Zalef Zalewski 🙂 Jeszcze nigdy nie słyszałam jej na Męskim Graniu a tym bardziej w Żywcu, dlatego chcę tam być i móc zaśpiewać „Grandę”!

Są takie piosenki, które zapadają nam w pamięci na lata. Nagle usłyszane przywołują miłe wspomnienia i nucimy je pod nosem. A Ty masz taki utwór? Powiedz nam jaki i wygraj bilety na Męskie Granie w Żywcu. 

KONKURS

Podaj tytuł piosenki, na dźwięk której pojawiają się miłe wspomnienia i powiedz dlaczego właśnie ten utwór? Masz na to max. 500 znaków (bez spacji). Swoją odpowiedź wyślij adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „męskie granie”. Do wygrania jest jedno z 3 zaproszeń na Męskie Granie w Żywcu.

ZASADY

Konkurs trwa od 23.07.2014 do 03.08.2014. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Należy napisać tytuł piosenki na dźwięk której pojawiają się miłe wspomnienia i powiedz dlaczego właśnie ten utwór? (max. 500 znaków bez spacji, dopuszczalna forma pracy – tylko zwykły tekst). Odpowiedzi należy przesyłać do 03.08.2014 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Męskie Granie”. Następnie 04.08.2014 r. redakcyjne jury wybierze 3 najciekawszych odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

Męskie Granie Orkiestra

Męskie Granie Orkiestra / fot. materiał prasowy

NAGRODY

3 zaproszenia na Męskie Granie w Żywcu. Sponsorem biletów jest marka Żywiec.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ