Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Konkurs – BIGA tropi modę

Konkurs – BIGA tropi modę

BIGA ogłasza zimowy konkurs stylizacji HOT BIGA.

fot. materiał prasowy

BIGA to sieć sklepów z odzieżą outletową, oferujących wysokiej jakości nowe i używane ubrania znanych zagranicznych marek: Zara, Mango, H&M, Gap, Esprit, River Island, Monsoon, Kappa, Adidas, Nike, Vero Moda, Atmosphere, Autograph, John Rocha, Reeebok, Puma, Speedo, Regatta i wielu innych.

Można tu za niewielkie pieniądze kupić prawdziwe modowe perełki, często ekskluzywne, wypuszczane na rynek w małych seriach. Do second handowych poszukiwań takiej odzieży – niepowtarzalnej, pozwalającej pełniej wyeksponować swą osobowość – przyznaje się wiele polskich celebrytek sprawiając, że zakupy w takich miejscach stały się modną rozrywką.

Oprócz odzieży sklepy BIGA proponują akcesoria domowe, obuwie, biżuterię, zabawki oraz artykuły dekoracyjne. Aktualną listę sklepów tej sieci znajdziesz na www.bigastyl.pl

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

UWAGA – KONKURS

BIGA ogłasza zimowy konkurs stylizacji HOT BIGA
Jeśli lubisz eksperymentować z modą, masz w sobie pozytywną energię i fantazję, i jesteś gotów zaopatrzyć się w naszych sklepach, ten konkurs jest dla Ciebie. Chcemy zobaczyć, jak bawisz się kolorami. Pokaż, w czym czujesz się najlepiej. Jaki strój najpełniej odzwierciedla to, kim się czujesz? Nasz konkurs skierowany jest do pań, panów a także do rodziców, którzy ubierając swoje maluchy w sklepach BIGA potrafią bawić się modą.
Konkurs obejmuje cztery kategorie: odzież dziecięca, praca, impreza oraz odzież sportowa.
Wyślij zdjęcie ze swoją stylizacją i formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@bigastyl.pl. Nie zapomnij dopisać, w jakiej kategorii startujesz. W każdej kategorii możesz zgłosić tylko jedno zdjęcie. Pula nagród w konkursie wynosi 1200 zł. W każdej kategorii zostanie wytypowana trójka zwycięzców, którzy otrzymają bony o wartości 150 zł (I miejsce), 100 zł (II miejsce) i 50 zł (III miejsce) na zakupy w sklepach BIGA. Biorąc udział w konkursie HOT BIGA wspierasz podopiecznych Domu Dziecka w Winiarach. Dzięki przesłanym zdjęciom będziemy mogli zorganizować letni wypoczynek dla dzieci z tej placówki. Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 grudnia 2015 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 stycznia 2016 roku. Ponadto raz na dwa tygodnie będziemy publikować Wasze zdjęcia na fanpage’u: www.facebook.com/bigastyl.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.bigastyl.pl.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Sex toys 15 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More to that Topic: miastokobiet.pl/konkurs-biga-tropi-mode/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ