Friday, June 14, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Okno na modę (wyniki)

Konkurs – Okno na modę (wyniki)

Co inspiruje Cię do zakupu nowych ubrań? Trendy, gwiazdy, a może to co za oknem? Daj upust swojej wyobraźni i zawalcz o wspaniałe akcesoria od marki ARYTON.

Rękawiczki - 199 zł

WYNIKI

I MIEJSCE PAULINA MYSZKA

Kiedy zobaczyłam widok z okien salonu Aryton w mojej głowie pojawiła
się Scarlett O’Hara w sukni na tak szerokim kole, że nie przeszłaby
przez żadne dzisiejsze drzwi! Miała odsłonięte ramiona, a mrozik
sprawił, że moja wyobraźnia narzuciła jej na ramiona szal. Tak
uzyskałam odpowiedź. To jasne! Zakupiłabym balową suknię 🙂 A zaraz
potem, szal.

II MIEJSCE MARTA GAWROŃSKA

Plac Świętego Ducha, wytyczony ok. 1890 r. Do czego inspiruje mnie ten
widok? Do filmowej elegancji w stylu Audrey Hepburn. Elegancki, dopasowany, jasny płaszcz. Pod spodem klasyczna mała czarna i takież szpilki. W ręku
niewielka torebka.  Minimalistyczne ale z klasą i historią tle. Podobną do
historii Placu, Krakowa i pewnego śniadania u Tiffaniego.

III MIEJSCE KATARZYNA TARNOWSKA

Widok na Teatr im. Juliusza Słowackiego i Stare Miasto inspiruje mnie do zakupu klasycznej, idealnie dopasowanej oraz dobrej jakościowo białej bluzki. Jest to rzecz ponadczasowa, nadająca się nie tylko na wyjście do Teatru, ale i do pracy, na randkę czy spacer po Rynku.

Co inspiruje Cię do zakupu nowych ubrań? Trendy, gwiazdy, a może to co za oknem? Daj upust swojej wyobraźni i zawalcz o wspaniałe akcesoria od marki ARYTON. 

KONKURS

Sprawdź jaki widok rozciąga się z okien krakowskiego salonu marki Aryton i napisz do zakupu jakiego ubrania inspiruje Cię ten widok? Odpowiedź powinna składać maksymalnie z 300 znaków (bez spacji), a następnie prześlij na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „widok”. Do wygrania przepiękne akcesoria od marki Aryton.

ZASADY

Konkurs trwa od 09.12.2014 r. do 22.12.2014 r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Praca nie mogła być nigdzie publikowana do tej pory. Należy napisać: Sprawdź jaki widok rozciąga się z okien krakowskiego salonu marki Aryton i napisz do zakupu jakiego ubrania inspiruje Cię ten widok? (max. 300 znaków bez spacji, dopuszczalna forma pracy – tylko zwykły tekst). Odpowiedzi należy przesyłać do 2212.2014 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „widok”. Następnie 23.12.2014 r. redakcyjne jury wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

I miejsce

Portfel Aryton - 249 zł

Portfel Aryton – 249 zł

II miejsce

Szal Aryton - 229 zł

Szal Aryton – 229 zł

III miejsce

Rękawiczki - 199 zł

Rękawiczki – 199 zł

941362_585055674858983_1082798336_nFUNDATOREM NAGRÓD JEST AGATA PIOTROWSKA, KRAKOWSKI PARTNER MARKI ARYTON UL. SZPITALNA 34 

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Agata 20 grudnia, 2014

    Czerwonej wieczorowej sukienki, założyła bym do niej czarne szpilki i czarne kryjące rajstopy.

  • Mirosława 21 grudnia, 2014

    Witam cieplutko 🙂
    Otóż widok z okna krakowskiego salonu marki Artyon inspiruje mnie do zakupu czegoś zupełnie odmiennego z moim dotychczasowym stylem. Dzięki niemu chcę coś w sobie zmienić, poeksperymentować, odkryć i zaskoczyć samą siebie. Nie umiem powiedzieć co to konkretnie by było, ale jestem pewna, że dało by to początek niezwykłej przygodzie 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ