Sunday, March 3, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / KONKURS: 30 lat minęło jak jeden dzień

KONKURS: 30 lat minęło jak jeden dzień

Wymyśl tekst toastu i wygraj imprezę życia!

Wymyśl tekst toastu i wygraj imprezę życia! / fot. materiały prasowe

Morza szum, ptaków śpiew… Wakacje w pełni, a pogoda nas rozpieszcza. Zastanawiałaś się nad tym jak umilić sobie upalne dni? Co powiesz na drinka z aromatycznym i odświeżającym ginem i listkami mięty?

Wymyśl tekst toastu i wygraj imprezę życia! / fot. materiały prasowe

Wymyśl tekst toastu i wygraj imprezę życia! / fot. materiały prasowe

Właśnie tak świętujemy 30-lecie marki Lubuski!

Znasz Gin Lubuski prawda? Wyraźne nuty jałowca i ziół tworzą kompozycję, której nie da się porównać z niczym innym. Wystarczy dodać sok z cytryny, odrobinę syropu cukrowego i listki świeżej bazylii. Lubuski Smash autorstwa Marka Posłusznego gotowy! A skoro już o Marku mowa…
Marek Posłuszny to Mistrz Świata Barmanów w stylu flair (free style w tworzeniu drinków). Z okazji urodzin Ginu Lubuskiego zapraszamy na konkurs urodzinowy pod hasłem: „Wznieś toast urodzinowy za 30-lecie!”, gdzie możesz wygrać imprezę urodzinową właśnie z udziałem Mistrza Świata Barmanów w stylu flair, Marka Posłusznego. Zadaniem konkursowym jest stworzenie najbardziej oryginalnego toastu na 30-lecie marki Lubuski. Co miesiąc, spośród wszystkich zgłoszonych propozycji, jeden najlepszy toast zostanie nagrodzony imprezą urodzinową z udziałem Marka, serwującego drinki oraz jego niesamowitym pokazem barmańskim. By dodatkowo uczcić ten wyjątkowy jubileusz, producent Henkell & Co. Polska, wprowadził w ostatnim czasie nowość – Lubuski Gin 7 Years Old!
Podejmiesz wyzwanie? Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie zapraszamy Cię na stronę www.lubuskibrand.pl, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły wraz z aplikacją konkursową.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ