Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Koniec z jo-jo!

Koniec z jo-jo!

Z początkiem kwietnia Wellness Club Park Wodny w Krakowie wprowadza Pierwszy Profesjonalny Program Odchudzania pod nazwą „Nie daj się robić w Jo-jo”.– autorski cykl treningowo-żywieniowy dla osób z umiarkowaną nadwagą.

Koniec z jo-jo!

Koniec z jo-jo! / fot. materiał prasowy

Z początkiem kwietnia Wellness Club Park Wodny w Krakowie wprowadza Pierwszy Profesjonalny Program Odchudzania pod nazwą „Nie daj się robić w Jo-jo”.– autorski cykl treningowo-żywieniowy dla osób z umiarkowaną nadwagą.

Koniec z jo-jo!

Koniec z jo-jo! / fot. materiał prasowy

Program został opracowany z myślą o tych, którzy chcą nie tylko schudnąć, ale przede wszystkim znacząco i trwale zmienić swój sposób życia i nawyki żywieniowe, oraz takich, które próbowały już diet i specyfików odchudzających, i na własnej skórze odczuły efekt jojo. Wellness Club Park Wodny zaprasza do udziału osoby w każdym wieku, także seniorów, których wskaźnik BMI nie przekracza 30, ale przede wszystkim te osoby, które będą chciały zrozumieć, że trwałe odchudzanie wymaga czasu i wdrożenia regularnych treningów, a pożądany spadek wagi oraz poprawa sylwetki to efekt również poważnych zmian w całym życiu. W jakim kierunku? Tego również dowiedzą się uczestnicy programu.

W pełnej wersji program potrwa od 7 kwietnia do 9 sierpnia. Składa się z trzech etapów:

1. Adaptacja (7 kwietnia-17 maja)

2. Doskonalenie (19 maja-28 czerwca)

3. Utrwalenie 30 czerwca-9 sierpnia)

Szczególnie ważny będzie pierwszy etap programu, mający za zadanie trwale zmienić świadomość uczestników i ich podejście do problematyki chudnięcia. Program zakłada bowiem stopniowe dochodzenie do pożądanych efektów drogą pełnej mobilizacji, samodyscypliny i świadomej pracy. Organizatorzy nie obiecują szybkiego spadku wagi, stawiają za to na trwałość efektu oraz wszechstronny rozwój psychofizyczny uczestników: poprawę koordynacji i równowagi, wzmocnienie poszczególnych grup mięśniowych i usprawnienie metabolizmu, a w konsekwencji –redukcję tkanki tłuszczowej. Każdy uczestnik otrzyma wsparcie instruktorów (wykwalifikowanych trenerów personalnych, którzy wiedzą jak poprowadzić skuteczny program żywieniowo-treningowy bez efektu jojo). Będą oni dostępni nie tylko podczas spotkań i treningów, ale również telefonicznie, w ramach indywidualnych konsultacji. Każdy uczestnik będzie też cały czas monitorowany – temu będą służyć indywidualne konsultacje trenerskie oraz dzienniczek pomiarów. Co trzy tygodnie będą się odbywać weekendowe spotkania całej grupy, na których będą omawiane postępy, weryfikowany cykl treningowy, sprawdzana poprawność realizacji planu żywieniowego oraz prowadzone wspólne zajęcia. Pełna oferta Programu oraz zasady uczestnictwa znajduje się na www.Wellness.ParkWodny.pl

Wellness Club Park Wodny to największy i najbardziej profesjonalny klub w Krakowie, posiadający imponującą, nowoczesną siłownię, najbogatszy wybór form zajęć fitness (w wodzie, w salach, w siłowni), tańca i sztuk walki Wschodu. Jako jedyny obiekt w mieście proponuje relaks w hali basenowej Parku Wodnego oraz w kompleksie saun.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ