Monday, July 22, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Koniec problemów z prasowaniem

Koniec problemów z prasowaniem

Profesjonalne usługi pralni chemicznej w twoim domu!

Znużona nadmiarem obowiązków? / fot. materiały prasowe

Obowiązków domowych jest bez liku, a wśród nich żmudne prasowanie – czynność znienawidzona przez większość z nas. Pomimo długich starań, koszule i sukienki zwykle są pełne zagnieceń. Jedynym rozwiązaniem pozwalającym przywrócić ubraniom estetyczny wygląd jest oddanie ich do pralni chemicznej. A co, gdybyś mogła zrobić to w domu?

Znużona nadmiarem obowiązków? / fot. materiały prasowe

Znużona nadmiarem obowiązków? / fot. materiały prasowe

Szybkie i wygodne prasowanie odzieży

Czy wiesz, czym jest steamer? To żelazko parowe, pozwalające na przeprasowanie i odświeżenie ubrań w pionie. Jak jest zbudowane? Urządzanie wyposażone jest w dwa wieszaki rozmieszczone na teleskopowym maszcie. Górny przeznaczony jest na sukienki, marynarki i koszule, a dolny umożliwia naciągnięcie spodni. Po rozwieszeniu ubrań na wieszakach należy je przeprasować końcówką dozującą parę. Steamery wyposażone są także w akcesoria do prasowania plis i zaprasowywania kantów. Prasowacz parowy pozwala również na modelowanie kapeluszy oraz peruk.

Steamer to doskonałe rozwiązanie dla osób, których praca sprawia, że na co dzień muszą prezentować się naprawdę elegancko i nienagannie. Dzięki prasowaczowi parowemu odświeżenie sukienki, garsonki czy garnituru trwa zaledwie kilka chwil, a Ty możesz rzadziej odwiedzać pralnię, oszczędzając czas i pieniądze.

Inne zastosowania prasowaczy parowych – czyszczenie i dezynfekcja

Prasowacze parowe mogą pomóc w utrzymaniu czystości w domu. Wysoka temperatura pary wodnej (98oC) nie tylko znakomicie usuwa nieprzyjemne zapachy, ale jest także bardzo skuteczna w zabijaniu roztoczy i odkażaniu. Steamerem można bardzo łatwo zdezynfekować pościel, dziecięce ubranka, pluszowe zabawki i klocki. Używanie prasowacza parowego podczas sprzątania pozwala na wykluczenie detergentów, co w połączeniu z jego właściwościami odkażającymi sprawia, że urządzanie to jest bardzo często wybierane przez alergików.

Warto wiedzieć, że urządzanie pozwala również na skuteczne czyszczenie tapicerki meblowej (wyposażone jest w specjalną szczotkę, która ułatwia tego typu zabiegi higieniczne) oraz odkażanie materaców. Prasowacze parowe dobrze sprawdzają się także podczas remontu. Para wodna pomaga w rozmiękczeniu tapet i wykładzin, które stają się dużo łatwiejsze do usunięcia. Co więcej, steamer można wykorzystać także jako urządzenie do czyszczenia parą, które świetnie poradzi sobie z umyciem okien oraz usunięciem trudnych zabrudzeń w kuchni i łazience.

Opracowanie informacji http://prasowaczeparowe.pl . Tam znajdziesz też więcej informacji o prasowaczach parowych.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ