Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Kongres LNE&SPA

Kongres LNE&SPA

Czy można zachować wieczną młodość i jaki makijaż jest najbardziej trendy? Odpowiedzi znajdź 5-6 listopada w Krakowie podczas Kongresu LNE & spa.

Kongres LNE & spa

Kongres LNE & spa

Czy można zachować wieczną młodość i jaki makijaż jest najbardziej trendy w tym sezonie? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć podczas Międzynarodowego Kongresu i Targów LNE & spa, które odbędą się w najbliższy weekend w Krakowie.

 

Kongres LNE & spa

Kongres LNE & spa

5 i 6 listopada Nowohuckie Centrum Kultury stanie się siedzibą piękna. To tam odbędzie się Międzynarodowy Kongres i Targi LNE & spa. Wykładowcy z całego świata, premierowe prezentacje nowości kosmetycznych, tragi z udziałem prestiżowych firm – to tylko niektóre atrakcje wydarzenia.

Podczas dwóch dni eksperckich wykładów dowiemy się między innymi jak wygląda medycyna trzeciego tysiąclecia oraz czy nowoczesną diagnozę można połączyć z tradycyjnymi metodami leczenia. „Eko trendy w światowym rynku kosmetyków”, „Sos dla skóry z atopowym zapaleniem” oraz „Pięć kroków do zwiększenia przychodów w biznesie kosmetycznym” – to także tematy kongresowych paneli dyskusyjnych.

Dla wszystkich zainteresowanych kosmetyką kolorową organizatorzy przygotowali Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji Art Visage Pro oraz Forum poświęcone najnowszym trendom w pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Kongres LNE & spa odbywa się dwa razy do roku. Tym razem będzie to już jego 24 edycja.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ