Thursday, June 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Kongres i Targi LNE powracają do Krakowa

Kongres i Targi LNE powracają do Krakowa

Ważna wiadomość dla zawodowców i miłośników branży beauty

plakat kongres i targi LNE

Pokazy zabiegów, spotkania z ekspertami i kosmetyczne zakupy ‒ największe wydarzenie branży beauty w Polsce powraca po 676 dniach pandemicznej przerwy. 16 września rozpocznie się w Krakowie 41. edycja Kongresu i Targów LNE

 

 Podczas dwudniowego wydarzenia odbędą się wykłady ekspertów i pokazy premierowe dla profesjonalistów. W halach EXPO Kraków, gdzie jak zwykle odbędzie się impreza, wystawi się 120 firm i ponad 300 marek kosmetycznych. Wydarzenie powraca po blisko dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią.

Praca w branży beauty wymaga nieustannego uczenia się, bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki i tym, jak praktycznie potrafią wykorzystać ją firmy z tego obszaru. Bardzo często to, co było hitem 10, a nawet tylko 5 lat temu, dziś jest całkowicie nieaktualne, bo znaleziono lepszą odpowiedź na potrzeby klientek. Dlatego program naszego kongresu zawsze skupia się na tym, aby osobom profesjonalnie zajmującym się kosmetyką dać możliwość bezpośredniego spotkania się z wybitnymi ekspertami branży, którzy śledzą – a nawet kreują – wiodące trendy w kosmetologii, mają ogromną fachową wiedzę, znają odpowiedzi na pytania nurtujące pracowników i właścicieli salonów. Ponadto właśnie na Kongresie LNE można wziąć udział w specjalnych pokazach premierowych, czyli – jak sama nazwa wskazuje – poznać najważniejsze i najświeższe osiągnięcia producentów, którzy wciąż poszukują doskonalszych rozwiązań dla naszego biznesu

– mówi Agnieszka Gomolińska, ekspertka LNE. 

kongres i targi lne

fot. materiał Partnera

Nieco odmienną formułę ma część targowa wydarzenia, na którą organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane urodą, kosmetologią oraz zakupami. W tym roku w halach EXPO Kraków pojawi się 120 wystawców z Polski i ze świata, w tym producenci wiodących marek kosmetycznych oraz sprzętów wykorzystywanych w gabinetach. Dla wielu osób to jedyna okazja, aby wszystko obejrzeć na miejscu, dotknąć i wypróbować, co nowego oferują renomowane firmy branży.

Beauty to świat, w którym niezmiernie dużą rolę odgrywają zmysły, dlatego wiele kwestii trudno tu rozstrzygnąć na odległość. Bardzo istotna jest możliwość zobaczenia, dotknięcia czy wypróbowania produktu, a również możliwość zadania pytań jego twórcom. Wiemy, że w czasie lockdownu osobom przyzwyczajonym do odwiedzania naszych targów bardzo brakowało tej formy kontaktu z firmami i markami, dlatego tym bardziej cieszymy się, że w końcu spotkamy się po dokładnie 676 dniach przerwy

– zaznacza Rafał Długosz, dyrektor wydawnictwa LNE, które jest organizatorem wydarzenia.

 

Targi LNE to również okazja do zrobienia zakupów i nabycia profesjonalnych kosmetyków w bardzo atrakcyjnej cenie. W jednym miejscu przez pełne dwa dni będzie dostępna oferta ponad 300 marek kosmetycznych.

kongres lne

fot. materiały Partnera

Od lat specjalnie na Kongres i Targi LNE wystawcy  przygotowują wyjątkowe promocje i rabaty cenowe, wiedząc, że jest to niepowtarzalna okazja, aby ich produkt trafił do potencjalnie najbardziej zainteresowanych klientów – zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów branży, w której działają. W tym roku, aby ułatwić uczestnikom wydarzenia poruszanie się wśród okazji zakupowych, wszystkie rabaty i promocje zostały umieszczone w bezpłatnej aplikacji LNE. Jest to zresztą powiązane z bezpieczeństwem epidemiologicznym.

 

Wydawnictwo LNE podkreśla, że jako twórca i organizator jednego z najważniejszych wydarzeń branży beauty w Polsce, które dotychczas doczekało się czterdziestu edycji, miało pewne trudności z odnalezieniem się w rzeczywistości online. Natomiast teraz firma jest doskonale przygotowana do sytuacji pandemii. Celowo ograniczono skalę wydarzenia, aby zmniejszyć ryzyko związane z zarażaniami Covid-19, zachowując jednak możliwość spotkania na żywo najbardziej aktywnej grupie w branży. Ponadto podczas Kongresu i Targów będą zachowane wszelkie niezbędne rygory sanitarne, takie jak pomiar temperatury czy noszenie maseczek. Dodatkowo LNE ogranicza dystrybucję materiałów informacyjnych, stawiając na nowoczesną komunikację za pośrednictwem aplikacji, w której uczestnicy imprezy znajdą szczegółowy program Kongresu, informacje o ekspertach, system powiadomień o wydarzeniach, mapę części wystawienniczej i wspomniane już promocje i rabaty na zakupy.

Bardzo zależy nam, aby wszyscy uczestnicy Kongresu i Targów LNE w tej wyjątkowej po-lockdownowej edycji, czuli się bezpiecznie, ale też mogli najlepiej wykorzystać czas, czerpiąc z prezentowanej wiedzy, poznając nowości i mogąc robić atrakcyjne zakupy . Pamiętamy, że to przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy od dawna nie mogli brać udziału w wydarzeniu, będącym świętem branży beauty i dającym ogromne możliwości networkingowe. W dzisiejszych czasach taką okazję po prostu trzeba wykorzystać

– mówi Nenad Mikovic, prezes zarządu LNE

 

Kongres i Targi LNE to od ponad 25 lat najważniejsze wydarzenie branży beauty, podczas którego dwa razy w roku spotykają się profesjonaliści zajmujący się kosmetologią oraz entuzjaści dbania o urodę i dobry zdrowy wygląd. Część kongresowa to sesje edukacyjne, podczas których występują najbardziej znane i liczące się nazwiska branży – naukowcy i praktycy.

Kongres LNE

fot. materiał Partnera

 

PROGRAM 41.KONGRESU I TARGÓW LNE

Udział bierze ponad 50 ekspertów-praktyków z branży beauty: kosmetolodzy i kosmetyczki, lekarze, fizjoterapeuci, eksperci chemii kosmetycznej i trenerzy biznesowi

 

Sesja główna – 6 bloków tematycznych:
• Kosmetyczne hity: nowe składniki i zabiegi
• Nowoczesny beauty biznes
• Manualne odmładzanie
• Zaawansowane rozwiązania gabinetowe
• Hi-tech w praktyce
• Przedwczesne starzenie i niwelowanie blizn

 

Sesja pokazów premierowych:
30 pokazów najlepszych firm z branży beauty (zaawansowana aparatura, najnowsze zabiegi i premiery nowych linii kosmetyków)

 

TARGI
• 1 hala targowa – 120 wystawców i ponad 300 marek kosmetycznych
• INNOWACJIE LNE – nagrody dla 15 najbardziej innowacyjnych produktów branży beauty

 

Szczegółowe informacje na temat programu kongresu i planu wystawienniczego są dostępne na stronie https://kongres.lne.pl/. Wstęp na wydarzenie jest płatny – dostępne są karnety na kongres i targi oraz wejściówki na same targi.

 

Patronat honorowy nad 41. Kongresem i Targami LNE objęli Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. Sponsorem wydarzenia jest LARENS Nature & Science, zaś partnerami firmy Mesoestetic Poland, Panda i Venome. Partnerem branżowym jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, zaś partnerami medialnymi magazyny: Kosmetologia estetyczna, Rynek Estetyczny, Make-Up Trendy, Nails Trendy, oraz portale branżowe: biotechnologia.pl, najwspanialsze.pl, codziennikkosmetyczny.pl, kosmetykaprofesjonalna.pl, beautymission.pl, kobietawkrakowie.pl, trycholog.info.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ