Friday, July 12, 2024
Home / Rozwój  / Konferencja LIVE2LEAD – światowej klasy liderzy dla liderów

Konferencja LIVE2LEAD – światowej klasy liderzy dla liderów

Zarezerwuj datę - 20 lutego 2024!

Konferencja Live to Lead w Krakowie

Konferencja Live to Lead w Krakowie / fot. Canva

Live2Lead to jednodniowa konferencja przywódcza i wyjątkowe wydarzenie rozwojowe organizowane w Krakowie przez Maxwell Leadership przy współpracy partnerskiej z Hotelem Galaxy. To jednocześnie wyjątkowa okazja do spotkania w gronie polskich liderów i zaproszenie do współtworzenia kultury polskiego przywództwa

 

Przygotuj się na solidną dawkę inspiracji, najlepszych praktyk oraz zasad przywódczych płynących z osobistych doświadczeń rozwojowych wyśmienitego grona tegorocznych mówców, wśród których wystąpią: John C. Maxwell, Marcus Buckingham, Ryan Leak Oraz Kendra Scott.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą organizację, dopiero zaczynasz się rozwijać, czy chcesz być lepszym mentorem dla otaczających cię osób, udział w Konferencji Live2Lead zapewni ci znaczące i istotne spostrzeżenia, dzięki którym możesz wdrażać nowe sposoby działania i przewodzić z nową pasją oraz nowym zaangażowaniem!

 

Może też cię zainteresuje:
Strong Women – kim są, czego się możesz od nich nauczyć

 

Ucz się od światowej klasy liderów

LIVE2LEAD to wyjątkowa okazja do sięgania po sprawdzoną wiedzę z najwyższej półki oraz poszerzania własnych horyzontów. Jakość wiedzy, którą decydujesz się wprowadzać w życie, przenosi się bezpośrednio na efekty Twoich działań. Zatem, ucz się od najlepszych!

Świadomie kształtuj swoją sferę wpływów

Sztuka pozytywnego wpływu jest kluczem do efektywnego przywództwa. Sprawdzone strategie wielkich liderów są gotowymi lekcjami do zastosowania. Stanowią jednocześnie doskonałą inspirację do kształtowania własnych perspektyw i postaw, by jeszcze skuteczniej motywować, prowadzić i rozwijać siebie i innych.

Buduj znaczące kontakty

LIVE2LEAD jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z podobnie myślącymi liderami. Dołącz do grona ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do przywództwa i rozwoju. Nawiązuj nowe relacje i buduj je w oparciu o wspólne doświadczenia z konferencji LIVE2LEAD.

Krakowska edycja LIVE2LEAD odbędzie się 20 lutego 2024 r. w Hotelu Galaxy, w Krakowie, ul. Gęsia 22A

Strona wydarzenia: https://www.live2lead.pl/krakow

Mówcy konferencji Live to Lead w Krakowie

Konferencja Live to Lead w Krakowie

Konferencja Live to Lead w Krakowie / fot. materiały prasowe

Dr John C. Maxwell

John C. Maxwell jest lider transformacyjny i światowym autorytetem w dziedzinie przywództwa. Uznany przez American Management Association® za największego lidera biznesu w USA oraz przez Business Insider i Inc. Magazine za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie. Autor #1 New York Times, ponad 35 milionów sprzedanych książek. Zdobywca prestiżowej nagrody Horatio Alger’a oraz nagrody Matki Teresy za wyjątkowy wkład na rzecz globalnego pokoju i przywództwa, przyznanej przez Luminary Leadership Network. Jego organizacje, działające pod globalną marką Maxwell Leadership®, wyszkoliły w obszarze przywództwa miliony liderów we wszystkich krajach świata. Doradza głowom państw i szefom globalnych organizacji. Jest twórcą projektów transformacyjnych popularyzujących na skalę masową kulturę dobrych wartości wśród osób indywidualnych, w społecznościach i organizacjach. Projekty transformacyjne według jego metody, zainicjowane przed 10 laty na skalę całych narodów, dziś realizowane są w Gwatemali, Paragwaju, Kostaryce, Dominikanie, Papui Nowej Gwinei i Panamie. Działania podejmowane pod globalną marką Maxwell Leadership mają być odpowiedzią na ogólnoświatową potrzebę dobrego przywództwa, bo jak mówi sam autor, „Każdy zasługuje na dobre przywództwo”.

Marcus Buckingham

Marcus Buckingham jest jednym z najwybitniejszych współczesnych badaczy ludzkiego potencjału, silnych stron oraz przywództwa. Wspiera ludzi w osiąganiu wysokiej wydajności pracy. Po dwóch dekad doskonalenia się w Gallup Organization, gdzie współtworzył narzędzie StrengthsFinder, zbudował własną firmę, której celem jest pomaganie liderom i ich zespołom w osiąganiu doskonałości. Dziś kieruje globalnymi badaniami w ADP Research Institute zajmującym się ludźmi i wydajności pracy. Jest autorem dwóch najlepiej sprzedających się książek biznesowych wszech czasów, ma na swoim koncie dwa z najpopularniejszych, wpływających na branżę artykułów w Harvard Business Review. Bohater spotkań obszernych wywiadów w The New York Times, Wall Street Journal, USA Today, Forbes, Fortune, Fast Company, The Today Show i The Oprah Winfrey Show. Jest autorem i współautorem szeregu książek. Jego najnowsza książka „Miłość + praca”, ukazuje zdolność określenia prawdziwej mocy człowieka przez pryzmat miłości i pokazuje, jak przekształcić tę moc w wymierny wkład w życiu osobistym i zawodowym.

Ryan Leak

Ryan Leak, jako dyrektor generalny firmy z siedzibą w Dallas, wraz ze swoim zespołem zajmuje się rozwojem przywództwa, szkoląc co roku ponad 15 000 liderów z różnych środowisk, począwszy od firm z listy Fortune 500 po profesjonalne drużyny sportowe. Pasją Ryana jest pomaganie liderom w pokonywaniu „autopilota” i wychodzeniu na wyższy poziom w życiu osobistym i karierze. To budujące przesłanie rozpowszechnia poprzez coaching, książki, przemówienia i wykorzystanie mocy przekazu wideo, docierając do tysięcy osób za pośrednictwem swoich platform internetowych. Autor bestsellerowych książek:
„USA Today” Chasing Failure oraz „Leveling Up” dziennika Wall Street Journal. Ryan i jego prace były prezentowane w dziesiątkach mediów, w tym w Good Morning America i Today Show. Powszechną popularność zdobył swoim filmem dokumentalnym „The Surprise Wedding”, rejestrującym realizację marzenia swojej obecnej żony – oświadczyn i ślub tego samego dnia. Podkreśla, „Jestem szczęśliwym mężem swojej najlepszej przyjaciółki, Amandy i dumnym asystentem trenera w drużynie koszykówki mojego syna”.

Kendra Scott

Kendra Scott jest projektantką, filantropką i założycielką marki Kendra Scott. Swoją firmę założyła w 2002 roku tuż po urodzeniu pierwszego syna, startując z kapitałem 500 dolarów. Dzięki swojej osobowości i wyjątkowej artystycznej wrażliwości, Kendra zdobywała serca pierwszych klientów oraz partnerów w biznesie chodząc od drzwi do drzwi z ofertą swojej biżuterii. Osobiste zaangażowanie w innowacyjność i jakość produktów sprawiły, że jej mały start-up urósł do rozmiarów firmy wartej dziś miliardy dolarów, daleko wykraczając poza ofertę modnej biżuterię. Siedziba firmy Kendry Scott w Austin w Teksasie obejmuje najnowocześniejsze biuro, laboratorium projektowe i centrum dystrybucyjne. Tworząc dla swoich pracowników odpowiednie środowisko pracy, stawia zarówno na cele zawodowe, jak i na równowagę życia rodzinnego. Głównym filarem działalności Kendry jest filantropia, od 2010 r. jej firma przekazała na cele charytatywne ponad 40 mln dolarów, a pracownicy wnieśli tysiące godzin służby wolontariackiej. Osiągnięcia Kendry przyniosły jej prestiżowe nagrody, w tym krajową nagrodę Ernst & Young Entrepreneur of the Year. Magazyn Forbes zaliczył Kendrę do grona najbogatszych kobiet w Ameryce, które samodzielnie zbudowały swój majątek. Pełni funkcję prezeski firmy Kendra Scott LLC, jest aktywna w świecie filantropii oraz stowarzyszeń branży modowej.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ