Thursday, June 20, 2024
Home / Kultura  / Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Przekonaj się, że powinnaś być egoistką! Eksperci Akademii Pozytywnej Egoistki oraz Akademii Zwierciadła zapraszają do Krakowa, 2 czerwca 2012, na kampanię pod hasłem „Do biegu, gotowa, start!”

Do biegu, gotowa, strat! - 2 czerwca, Kraków

Do biegu, gotowa, strat! - 2 czerwca, Kraków

Ogólnopolska Kampania Społeczna Pozytywny Egoizm = Siła Kobiety zawita do Krakowa pod hasłem „Do biegu, gotowa, start!”. To Jedyne takie wydarzenie w Polsce, w którym najlepsi specjaliści rozwoju osobistego oraz kreowania wizerunku i stylu łączą siły i będą przekonywać, że współczesna kobieta powinna być egoistką! 

Do biegu, gotowa, strat! -  2 czerwca, Kraków

Do biegu, gotowa, strat! - 2 czerwca, Kraków

Jak pokazują badania Polki chcą być najlepsze we wszystkich pełnionych rolach. Czy zastanawiałaś się kiedyś, jakie mogą być tego skutki? Podczas konferencji dowiesz się kim jest Pozytywna Egoistka i czy warto nią zostać? Odkryjesz, że Pozytywny Egoizm może być kluczem do satysfakcji z życia i poczucia spełnienia, znajdującym zastosowanie i przynoszącym konkretne, wymierne efekty we wszystkich sferach życia istotnych dla współczesnej kobiety.

 

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI „DO BIEGU, GOTOWA, START!”

Kiedy: 2 czerwca 2012 r. godz. 10:00 – 17:00

Gdzie: KOMPANY; ul. Berka Joselewicza 21; Kraków

Opłata konferencyjna: 17 zł

Na konferencji wystąpią eksperci Akademii Pozytywnej Egoistki oraz Akademii Zwierciadła – specjaliści z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego, a także eksperci z dziedziny kreowania wizerunku i urody.

Ilość miejsc na konferencję jest ograniczona! Zapisy prowadzone są do 31 maja do godziny 16.00 pod numerem 32 209 52 87 lub na www.akademiapozytywnejegoistki.pl

 

DOKŁADNY PROGRAM KONFERENCJI

PROGRAM KONFERENCJI

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ