Tuesday, June 18, 2024
Home / #ZOSTAŃWDOMU  / Artyści w pandemii: koncerty Kwarantanna na na z gwiazdami

Artyści w pandemii: koncerty Kwarantanna na na z gwiazdami

Kayah, Karolina Czarnecka i The Dumplings zapraszają na muzyczną domówkę

artyści w pandemii-kayah

Wśród artystów, którzy w czasie pandemii dadzą koncert z domu w ramach Kwarantanny na na jest Kayah/fot. mat. prasowe

Muzyka to świetne antidotum na nudę w czasie pandemii. Jeszcze tylko Kayah, Karolina Czarnecka i The Dumplings dadzą koncerty ze swoich domów w ramach muzycznego projektu Facebooka. Musisz to zobaczyć!

 

Ostatni tydzień akcji na stronie Facebook app zainauguruje Kayah (poniedziałek  27 kwietnia, 18:00), a środa będzie należała do Karoliny Czarneckiej (29 kwietnia, 18:00). Natomiast 1 maja o 18:00 koncert kończący cały cykl dadzą powracający specjalnie na tę okazję The Dumplings.

 

„Kwarantanna na na” to zainicjowana przez Facebook we współpracy z Kayax seria koncertów live prosto z domów polskich artystów na czas pandemii, połączona ze zbiórką na rzecz Szlachetnej Paczki. Dotąd wystąpili m.in: Mery Spolsky, Karaś / Rogucki, Arek Kłusowski, Skubas, Smolik / Kew Fox, Barbara Wrońska, Swiernalis, Rad Kru, Krzysztof Zalewski i Brodka. Wszystkie dotychczasowe występy są nadal dostępne na stronie i cieszą się dużą popularnością — do tej pory wyświetlono je już ponad 4 mln razy. Każda transmisja jest opatrzona przyciskiem „Przekaż datek”, który ułatwia przekazanie środków na rzecz Szlachetnej Paczki. Facebook nie pobiera opłat od zbiórek prowadzonych na platformie.

Kayah, Karolina Czarnecka i The Dumplings dadzą koncerty ze swoich domów w ramach projektu Facebooka (Karolina Czarnecka/fot. Kuba Dąbrowski, Kayah i Dumplings/fot. materiały prasowe)

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Anna 29 kwietnia, 2020

    Sztuka i kultura obok sportu moje ulubione gałęzie życia!

  • casino tốt nhất 5 maja, 2020

    live concerts initiated by Facebook in cooperation with Kayax

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ