Wednesday, May 29, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Rihanna w Polsce! Koncert supergwiazdy już w sierpniu!

Rihanna w Polsce! Koncert supergwiazdy już w sierpniu!

Barbadoska piękność już niebawem zawita do Polski!

koncert gwiazda Rihanna trasa koncertowa tornee Warszawa wydarzenie muzyka

Rihanna w Polsce! / fot. materiały prasowe

Prawdziwa gratka dla fanów Rihanny! Barbadoska piękność w ramach swojego tournée promującego album „Anti”, 5 sierpnia 2016 wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym.

koncert gwiazda Rihanna trasa koncertowa tornee Warszawa wydarzenie muzyka

Rihanna w Polsce! / fot. materiały prasowe

Miliony odsłon na YouTubie i Vevo, 54 miliony sprzedanych płyt, 7 wydanych płyt, 13 świetnie radzących sobie na listach singli, 8 nagród Grammy a przede wszystkim niezliczona ilość oddanych fanów – za pomocą tych kilku liczb można opisać to, jak wielką artystką jest Rihanna.

Ikona popkultury, muzyki, mody i szeroko pojętej rozrywki. Gwiazda, której koncerty to zawsze niesamowite show pełne efektów specjalnych, seksownych strojów, wijących się tancerzy i rozgrzanej publiczności. Performerka, wokalistka, a także bizneswoman, z powodzeniem promująca na rynku linię swoich perfum, kolekcje odzieży i kosmetyków.

Wszyscy miłośnicy piosenkarki wiedzą, że oprócz wspaniałego wokalu i talentu do tworzenia świetnych hitów jest z niej też niezła skandalistka. Ba, skandale to jej żywioł! Wystarczy wspomnieć jej wyzywające stylizacje, odważne fotki, jakie z umiłowaniem gwiazda wrzuca do sieci, uparcie walcząc z administracją Instagrama, czy też epizody ze spożywaniem alkoholu na scenie. Jednak mimo to świat ją kocha i z całą pewnością długo się to nie zmieni.

Polskie lato będzie należało właśnie do niej! Bilety na koncert są już w sprzedaży. Dostępne na http://www.livenation.pl/show/788429/rihanna/Warsaw/2016-08-05/pl/ Nie zwlekajcie, zarezerwujcie miejsce na to wydarzenie już teraz. Do sierpnia wprawdzie zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możemy założyć słuchawki na uszy i odpłynąć słuchając (a może przede wszystkim oglądając?) hitów egzotycznej, pięknej skandalistki

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ