Tuesday, April 23, 2024
Home / Kultura  / Porażający koncert – Rażeni Piorunem/ The Riblads/ Rozkaz

Porażający koncert – Rażeni Piorunem/ The Riblads/ Rozkaz

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy na piątkowym mega show przy brzmieniach punk rock/rock/rock'n'roll !!! Będzie głośno!

Koncert Rażeni Piorunem/ The Riblads/ Rozkaz

Koncert Rażeni Piorunem/ The Riblads/ Rozkaz / fot. materiał prasowy

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy na piątkowym mega show przy brzmieniach punk rock/rock/rock’n’roll !!! Będzie głośno!

Wystąpią:

– Rażeni Piorunem www.facebook.com/OfficialSiteRazeniPiorunem

Koncert Rażeni Piorunem/ The Riblads/ Rozkaz

Koncert Rażeni Piorunem/ The Riblads/ Rozkaz / fot. materiał prasowy

Rażeni Piorunem reaktywowani w nowym składzie Wojtek Król  gitara, śpiew; Paweł Gajda bass; Marcin Rybiałek perkusja to mieszanka cięgle bezwzględnie porażająco – wybuchowa. Od roku 2001 aż po dzień dzisiejszy zespół nadal pracuje, ku uciesze fanów, pełną parą. Muzyka Rażonych to spotęgowana dawka żywego rock&rolla, wzbogaconego o punkowe brzmienie, ale nie pozbawionego nutki nostalgii (np. w utworze Piąta rano). Zespół wracając na scenę muzyczną, chce przede wszystkim zaprezentować swój, zapięty na ostatni guzik, materiał z trzeciej płyty. Zawiera ona utwory nie tylko charakteryzujące się ciężkim brzmieniem, ale także kawałki z domieszką elektroniki. Ta różnorodność sprawia, że całego albumu słucha się po prostu dobrze.

– The Riblads – www.facebook.com/TheRibalds

The Ribalds to młody, wciąż rozwijający się zespół. Zestaw zawiera trzech grajków i jedną śpiewaczkę, wspomaganą miejscami przez męski chór. Gramy szeroko pojętego rocka, wzorując się na ikonach światowego rock’n’rolla. Aktualny skład ukształtował się w lecie 2012 roku. Do tej pory nagraliśmy EPkę, na której znajduje się sześć własnych kompozycji. Cały czas koncertujemy i pracujemy nad materiałem na swoją pierwszą płytę.

– Rozkaz – www.facebook.com/rozkazband

Punk as fuck!

Co: Koncert Rażeni Piorunem/ The Riblads/ Rozkaz

Gdzie: PUB Pod Ziemią – ul. Miodowa 43, Kraków

Kiedy: 27 września 2013, start godz. 20:00, WJAZD 6 PL

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ