Wednesday, July 24, 2024
Home / Kultura  / Koncert Malwiny Kusior w Krakowie!

Koncert Malwiny Kusior w Krakowie!

Młoda, utalentowana, a na dodatek 15 lutego zawita do Krakowa, ze swoim autorskim projektem pt. Przeznaczenie. Mowa o Malwinie Kusior. Koncert to również okazja do promocji jej debiutanckiej płyty, wydanej pod tym samym tytułem.

Malwina Kusior

Malwina Kusior / fot. materiał prasowy

Młoda, utalentowana, a na dodatek 15 lutego zawita do Krakowa, ze swoim autorskim projektem pt. Przeznaczenie. Mowa o Malwinie Kusior. Koncert to również okazja do promocji jej debiutanckiej płyty, wydanej pod tym samym tytułem.

Malwina Kusior

Malwina Kusior / fot. materiał prasowy

Koncert zaplanowany jest na 15 lutego, w KinoTeatrze Wrzos o godzinie 19:00, ul. Zamoyskiego 50, Kraków.

Malwina Kusior to artystka odkryta przez samego Romana Polańskiego, dzięki któremu rozpoczęła swą współpracę z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Po wielu latach sukcesów na scenie teatru jako aktorka i wokalistka postanowiła podążać za swoimi kolejnymi marzeniami. Dzięki ciężkiej pracy i pełnemu zaangażowaniu udało się nagrać debiutancki album, który jest mieszanką wysmakowanych, nowoczesnych brzmień, zaskakujących rozwiązań muzycznych, niebanalnych teksów napisanych przez samą wokalistkę i oczywiście charyzmatycznego głosu samej Malwiny.

 

Źródło: Agencja Arts House Marta Poszepczyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ