Monday, May 27, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Latynoskie rytmy niebawem zagoszczą w Krakowie!

Latynoskie rytmy niebawem zagoszczą w Krakowie!

Słuchając ich kawałków po prostu nie da się usiedzieć w miejscu.

il divo koncert trasa pasion tauron kraków arena mambo

Daj się ponieść energetycznym rytmom! / fot. materiały prasowe

Wszyscy fani Il Divo mogą odetchnąć z ulgą. W ramach promocji długo wyczekiwanego albumu, zespół już pod koniec maja wystąpi w Polsce. Nie przegap!

il divo koncert trasa pasion tauron kraków arena mambo

Daj się ponieść energetycznym rytmom! / fot. materiały prasowe

Trasa AMOR & PASION promująca siódmy studyjny album tego oryginalnego i uznawanego za najlepszy grający klasykę zespołu będzie zawierała utwory nowe i te starsze, uwielbiane przez miłośników Carlosa, Ursa, Davida i Seba.

Album o tym samym, co trasa tytule to najbardziej dojrzały z krążków Il Divo. Dzięki współpracy ze znanym, kolumbijskim producentetradycyjnego tango, dymiącego bolero i klasycznego mambom, Julio Reyes Copello powstało 12 kawałków łączących w sobie style . „Jeśli słuchając piosenek z albumu AMOR & PASION będziesz chciał tańczyć, poczekaj na to, co przyniesie trasa! To będzie wielki miks tango, rumby, bolero, mambo i oczywiście Twoich ulubionych standardów Il Divo. Spędź z nami wieczór i pozwól miłości i pasji wypełnić Twoje serce” – zachęca David.

Grupa wylansowana przez Simona Cowella osiągnęła ogromny sukces, o czym świadczy 30 milionów sprzedanych albumów, 160 złotych i platynowych płyt oraz ogrom fanów w mediach społecznościowych i nie tylko. Wprowadzili na rynek muzyczny zupełnie nowy, świeży gatunek, który podbił serca miłośników rytmicznych brzmień.

Bilety na wydarzenie, które odbędzie się 31. maja na krakowskim TAURON Arena są dostępne na www.livenation.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ