Thursday, June 13, 2024
Home / Kultura  / Koncert Agnieszki Chrzanowskiej w Teatrze Groteska

Koncert Agnieszki Chrzanowskiej w Teatrze Groteska

Dobra wiadomość dla miłośników pięknego głosu i scenicznej charyzmy Agnieszki Chrzanowskiej! W niedzielę 24 listopada o 19.00 w krakowskim Teatrze Groteska odbędzie się pierwszy koncert promujący jej najnowszą płytę o intrygującym tytule „Do mężczyzny”.

Zdjęcie: Arkadiusz Sędek Suknia i płaszcz: Natasha Pavluchenko Stylizacja: Tomek Gąsienica-Józkowy

Zdjęcie: Arkadiusz Sędek Suknia i płaszcz: Natasha Pavluchenko Stylizacja: Tomek Gąsienica-Józkowy

Dobra wiadomość dla miłośników pięknego głosu i scenicznej charyzmy Agnieszki Chrzanowskiej! W niedzielę 24 listopada o 19.00 w krakowskim Teatrze Groteska odbędzie się pierwszy koncert promujący jej najnowszą płytę o intrygującym tytule „Piosenki do mężczyzny”.

Zdjęcie: Arkadiusz Sędek Suknia i płaszcz: Natasha Pavluchenko Stylizacja: Tomek Gąsienica-Józkowy

Zdjęcie: Arkadiusz Sędek
Suknia i płaszcz: Natasha Pavluchenko
Stylizacja: Tomek Gąsienica-Józkowy

Jest to siódmy solowy album artystki (poprzednie to m.in. „Nie bój się nic nie robić”, „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet” i „Bez udziału gwiazd”), a zarazem pierwszy, na którym prawie wszystkie teksty są jej autorstwa. Głównym tematem albumu są problemy związane z komunikacją pomiędzy kobietą a mężczyzną. Jakby na przekór tej tezie do udziału w koncercie artystka zaprosiła właśnie mężczyznę, i to nie byle jakiego, bo światowej sławy akordeonistę, Marco Lo Russo. Przystojny Włoch wziął również udział w nagrywaniu jednej z piosenek na albumie, „Nostalgia i Ty”. Niezwykle klimatyczny teledysk do tej piosenki został zrealizowany w Krakowie – na Starym Mieście, na „Scenie pod Ratuszem” Teatru Ludowego, na Scenie Tęcza oraz w Piwnicy pod Baranami (z którą Agnieszka Chrzanowska długo była związana). Artyści dogadują się świetnie, natychmiast wytworzyła się między nimi artystyczna chemia i nie wątpię, że będzie to można odczuć na koncercie!

Co: Koncert Agnieszki Chrzanowskiej z udziałem Marco Lo Russo

Gdzie: Teatr Groteska, ul. Skarbowa 2, Kraków

Kiedy: 24/11/2013, godzina 19.00

Bilety:40 zł, do nabycia w kasie Teatru Groteska

Gabriela Iwasyk

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ