Wednesday, April 17, 2024
Home / Kultura  / Koncert Agnieszki Chrzanowskiej na Slavic Music Fest w Krakowie

Koncert Agnieszki Chrzanowskiej na Slavic Music Fest w Krakowie

„Piosenki do mężczyzny” to siedemnaście premierowych kompozycji artystki, niemal w całości napisanych do jej własnych tekstów, koncentrujących się wokół tematu komunikacji i porozumienia płci.

Koncert Agnieszki Chrzanowskiej na Slavic Music Fest w Krakowie

Koncert Agnieszki Chrzanowskiej na Slavic Music Fest w Krakowie / fot. materiał prasowy

W ramach obywającego się w Krakowie I Międzynarodowego Festiwalu Kultury Słowiańskiej w środę 22.01.2014 r. odbędzie się koncert krakowskiej aktorki i piosenkarki Agnieszki Chrzanowskiej, promujący jej najnowszy album. „Piosenki do mężczyzny” to siedemnaście premierowych kompozycji artystki, niemal w całości napisanych do jej własnych tekstów, koncentrujących się wokół tematu komunikacji i porozumienia płci.

Artystka wystąpi z towarzyszeniem zespołu w składzie: Wojciech Pieczka – fortepian, akordeon; Szymon Frankowski – kontrabas, Dominik Klimczak – perkusja.

Koncert „Piosenki do mężczyzny” w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Kultury Słowiańskiej w Krakowie: środa 22.01.2014, godz. 19.00 – Sala Koncertowa, ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie.

Bilety: Filmotechnika, Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka) w Krakowie oraz u organizatora: info@slavicmusicfest.org (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ