Sunday, March 3, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Komunia 2018: jaki prezent kupić dziecku?

Komunia 2018: jaki prezent kupić dziecku?

Czy aby na pewno wiesz co kupić dziecku na komunię?

Czas Komunii/fot. materiały prasowe

Komunia zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, rodzina oraz pozostali goście przyjęcia komunijnego miewają problemy z wybraniem odpowiedniego prezentu dla dziewięciolatka. Dynamika rynku sprawia, że trudno nadążyć za obecnymi trendami.
Niegdyś najpopularniejszymi prezentami na komunię były: BMX, łańcuszek z krzyżykiem, telefon komórkowy, czy radio. Obecne prezenty to przede wszystkim wszelkiego rodzaju pojazdy, elektroniczne gadżety, a także sprzęt gamingowy. Co wybrać, by zadowolić dziecko, a jednocześnie nie zrujnować domowego budżetu? Poniżej prezentujemy 7 pomysłów na komunijny prezent

Pomysły prezentów na Komunię

Komunia 2018/fot. materiały prasowe

Medalik

Choć dziś medalik może okazać się nieco archaicznym prezentem, to warto podarować go w parze z innym upominkiem. Podstawową zaletą medalika jest jego długa żywotność, przez co doskonale sprawdzi się w formie pamiątki na długie, długie lata, podczas gdy pozostałe zabawki już dawno zostaną rzucone w kąt lub przestaną istnieć.

Elektryczny pojazd

Obecnie obserwujemy coraz większy szał na elektryczne pojazdy – trend ten nie omija również wszelkiego rodzaju deskorolek, hulajnóg, czy rowerów. Ceny elektrycznych pojazdów wahają się w szerokim zakresie cenowym, niemniej jednak najtańsze kupimy już za kilkaset złotych. Przed zakupem warto sprawdzić, czy pojazd będzie bezpieczny i dopasowany do potrzeb i predyspozycji 9-latka.

Laptop

Komputery od lat są jednymi z najchętniej kupowanych prezentów komunijnych. Wraz z upowszechnieniem się komputerów mobilnych, ich ceny znacząco stopniały, a różnorodna oferta pozwoli z łatwością dopasować sprzęt zarówno do budżetu, jak i wymagań dziecka. Laptop sprawdzi się nie tylko jako gadżet do grania w gry i surfowaniu po sieci, ale również będzie nieodzownym narzędziem umożliwiającym łatwą i komfortową naukę w szkole.

Smartfon

Smartfon jako pierwszy telefon? Zdania są podzielone, a temat kupowania dziecku smartfona może okazać się nieco kontrowersyjny. Niemniej jednak smartfony to w dalszym ciągu jedne z najpopularniejszych i uniwersalnych prezentów komunijnych.

Zegarek

Zegarek to ponadczasowy i równie uniwersalny pomysł na komunijny prezent. Przy wyborze zegarka warto zadbać o to, by był dopasowany do gustu i potrzeb 9-latka. Obecnie większą popularnością cieszą się łatwe w obsłudze zegarki elektroniczne, choć tradycyjne czasomierze również pozostają na szczycie popularności komunijnych prezentów.

Rower

Kolejny legendarny komunijny prezent, który większości dzieciom przypada do gustu. Jednoślad może okazać się świetnym, uniwersalnym i wielofunkcyjnym środkiem transportu dla 9-latka. Przed zakupem warto sprawdzić rozmiar ramy oraz kół roweru, a także jego wagę oraz osprzęt, w który został wyposażony.

Konsola do gier

Obecnie coraz więcej dzieci zaczyna swoją przygodę z gamingiem bardzo wcześnie. Konsola do gier nowej generacji to prezent, który ukocha każdy 9-latek zafascynowany światem gamingu.

Więcej świetnych pomysłów na komunijne prezenty znajdziesz w tym artykule: TUTAJ

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ