Friday, July 19, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Komoda z litego drewna ‒ funkcjonalna, bezpieczna i w 100% naturalna

Komoda z litego drewna ‒ funkcjonalna, bezpieczna i w 100% naturalna

Taki gustowny mebel z litego drewna wnosi do mieszkania oddech natury

komoda-z-litego-drewna-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Komoda z litego drewna pomaga uzupełnić wystrój salonu, sypialni, stworzyć kompaktową przestrzeń do przechowywania.Te meble są wykonane we wszystkich istniejących stylach, od miniaturowych po ponadwymiarowe. Właściciele każdego domu chcą go wyposażyć w piękne meble. Przy całej różnorodności wyposażenia warto zwróć uwagę na meble z litego drewna. Zastosowanie takiego produktu doda wnętrzu wyjątkowości

Zalety komód z litego drewna

Konstrukcja komody z litego drewna została zaprojektowana w tak oryginalny sposób, że łączy w sobie praktyczność szafki i wygodę małego stolika nocnego. W rzeczywistości jest to coś pośredniego zarówno pod względem wielkości, jak i funkcjonalności. Szerokie szuflady wygodnie mieszczą różnorodne przedmioty osobiste i odzież. Komoda pozwala na uporządkowanie wszystkiego, od bielizny po buty i dodatki.

komodalitedrewno1-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Te meble są zasłużenie popularne. Można je znaleźć zarówno w elitarnej willi, jak i w skromnym mieszkaniu w kilkupiętrowym budynku. A wszystko dzięki ich zaletom, a mianowicie niezawodności drewna. Przy odpowiedniej pielęgnacji komody z litego drewna mogą służyć przez dziesięciolecia. Pomimo różnych negatywnych czynników wpływających na wyroby drewniane, charakteryzują się dłuższą żywotnością w porównaniu z innymi materiałami. Wyróżniają się dużą odpornością na negatywne wpływy, możliwością zachowania koloru oraz funkcjonalnością.

Jak wybrać komodę z litego drewna?

Jeśli ktoś myśli o zakupie na przykład dużej i wygodnej komody z litego drewna, powinien wiedzieć, czym cechuje się produkt wysokiej jakości. W końcu każdy chce, aby zakup wyróżniał się wyglądem i wygodą użytkowania.

komodalitedrewno-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Co powinno charakteryzować taki mebel z litego drewna?

  • Produkt stabilnie stoi na wszystkich nogach, nie skrzypi ani nie chwieje się
  • Wszystkie powierzchnie są gładkie, bez widocznych odprysków i pęknięć
  • Mebel jest są starannie obrobiony i odporny na wpływy zewnętrzne
  • Posiada wygodne zamknięcie szuflad i szafek.

 

Projektanci z firmy HENRY WOOD bacznie śledzą nowinki w świecie wyposażenia wnętrz. Opracowują meble z litego drewna zgodnie z najnowszymi trendami, dlatego sprzedawane produkty pozostają aktualne i nie wychodzą z mody przez wiele lat. Nie trzeba regularnie aktualizować wnętrza, wystarczy dołożyć nowy element taki jak komoda lite drewno Duffy, która dostępna jest na stronie: https://henrywood.pl/produkt/duffy/. Komodę wyprodukowano w całości litego drewna tekowego. Osadzono ją na czterech toczonych okrągłych nóżkach, które gwarantują stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Mebel został wyposażony w trzy praktyczne szuflady i dwie pojemne półki ukryte za drzwiczkami. Piękna polakierowana komoda z litego drewna posiada naturalny odcień drewna tekowego. Wygodny sposób otwierania spełnia wszystkie wymagania stawiane takim meblom.

komoda-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Co przemawia za zakupem mebli z drewna?

Komody z litego drewna są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dzięki naturalnym materiałom użytym do produkcji. Każdy użytkownik z pewnością doceni troskę producenta o jego zdrowie. A przyjemny aromat i energia naturalnego drewna w mieszkaniu wypełni je atmosferą komfortu i spokoju. Taki mebel jest bardzo wygodny w użyciu. Wprowadzając go do swojego domu rozwiązujesz problem przechowywania wielu rzeczy osobistych.

Meble z litego drewna wyróżnia atrakcyjny design. W sklepie dostępne są w szerokim wyborze. Podążając za innowacyjnymi rozwiązaniami, producent wytwarza je w każdym stylu, do każdego wnętrza i na różne gusta. Kto planuje zakup komody z litego drewna, z pewnością doceni szeroki wybór naturalnych odcieni. Nie można zapominać o takiej zalecie mebli drewnianych jak możliwość nasycenia powietrza w pomieszczeniu użytecznymi substancjami.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ