Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Design  / Komoda dobra na wszystko

Komoda dobra na wszystko

Czy zamiast walających się po kątach pudeł, nie lepiej zaopatrzyć się w schowek, który uświetni design?

Minimalistyczna komoda z ofert Rosanero/ fot. materiały prasowe

Choć do wiosennych porządków jeszcze chwila, to już dziś warto je zaplanować. Jeśli jesteś amatorką klasyki i funkcjonalności, która potrzebne rzeczy lubi mieć pod ręką, a nie porozrzucane po wielu miejscach, komoda będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Ten stylowy mebel nada wyrazu twojej przestrzeni i ukryje w swoich zakamarkach to, na co zwykle brakowało miejsca

Minimalistyczna komoda z ofert Rosanero/ fot. materiały prasowe

Minimalistyczna komoda z oferty Rosanero/ fot. materiały prasowe

 

Worek na bieliznę, szuflada na akcesoria, pudło na paski, a ręczniki pod łóżko? Brzmi groźnie, ale właśnie tak często wygląda nasza domowa organizacja przestrzeni. A o ile prościej byłoby to wszystko usystematyzować i ułożyć w jednym, odpowiednim miejscu? Czy zamiast walających się po kątach domu pudeł, nie lepiej zaopatrzyć się w schowek, który przy okazji uświetni twój design? Funkcjonalność śmiało może iść w parze z prezencją, a kto by pomyślał, że designerski mebel kryje w sobie… morze skarpet nie pierwszej świeżości.

Już sama nazwa „komoda” z francuskiego oznacza „wygodę”, a mebel ten niegdyś bogato zdobiony był nieodłącznym elementem wystroju szlacheckich sypialń. Dziś dostępna dla wszystkich może wprowadzić nutę elegancji do twojej sypialni, salonu czy nawet przedpokoju, ale przede wszystkim sprawi, że wszechobecny nieład zniknie bez śladu.

Modna komoda w energetycznym kolorze / fot. materiały prasowe

Modna komoda w energetycznym kolorze / fot. materiały prasowe

Historia komód jest długa, ale niech was nie zmyli jej archaiczny pierwowzór. Rzecz jasna, w wielu domach wciąż widnieją masywne, drewniane komody, a na nich obowiązkowo ramka na zdjęcie lub inny bibelot plus serweta. Współcześnie, komody zachowały swoją funkcjonalną role, jednak ich design uległ całkowitej metamorfozie. W ofercie Rosanero znajdziecie komody, które w niczym nie przypominają mebli z babcinych sypialń. Na pierwszy rzut oka ciężko określić, czy to stylowy stolik, a może szafeczka? Możliwości aranżacji jest nieskończenie wiele. W sypialni można postawić na komodzie wprowadzającą przytulny klimat lampkę, komodę w salonie możesz przyozdobić zdjęciami, wazonem lub wszystkim tym, co najbardziej oddaje twoje zainteresowania i klimat domu.

Designerska komoda z eleganckim sznytem / fot. materiały prasowe

Designerska komoda z eleganckim sznytem / fot. materiały prasowe

Główną determinantą wyboru idealnej komody jest to, jak wiele rzeczy chcemy w niej zmieścić. Inną decyzję podejmie osoba, chcąca przechowywać bieliznę, a inną ten, który zamierza z komody uczynić biurowy organizer. Dla wszystkich jednak dobrym rozwiązaniem będzie wybór komody zamkniętej, tak, by wszystko, co nie powinno odstraszać na zewnątrz było schowane. W ofercie Rosanero wybór jest tak duży, że nie będzie problemem dobrać mebel do małego i nieco większego pomieszczenia. Możemy postawić na komody szerokie, wysokie, z głębokimi szufladami, klasyczne, industrialne, czy o wymyślnym designie. A może głęboki kolor, który ożywi twoją przestrzeń? Zdecyduj sama, przedstawiamy garść inspiracji!

Oryginalna komoda z oferty Rosanero / fot. materiały prasowe

Oryginalna komoda z oferty Rosanero / fot. materiały prasowe

Bezpretensjonalna komoda / fot. materiały prasowe

Bezpretensjonalna komoda / fot. materiały prasowe

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ