Friday, April 19, 2024
Home / Kultura  / Recenzje  / 7 komedii romantycznych z Netfliksa do oglądania z przyjaciółką

7 komedii romantycznych z Netfliksa do oglądania z przyjaciółką

Netflix dostarcza kolejnej porcji wakacyjnych hitów, w których oprócz historii miłosnych będzie także kobieca przyjaźń

Ibiza produkcja Netfliksa

Ibiza / fot. materiały prasowe Netflix

Cher miała Dionne w Słodkich zmartwieniach, a Vivan miała Kit w Pretty Woman. Jak widać komedie romantyczne to nie tylko motylki w brzuchu i fajerwerki, ale także przyjaźnie, które potrafią przetrwać nawet najgorszy huragan

 

Komedie romantyczne bez przyjaciółki, która ma szalone pomysły, kocha nas niezależnie od wszystkiego i wspiera w każdej sytuacji? Nie ma mowy! Netflix dostarcza kolejnej porcji wakacyjnych hitów, w których oprócz historii miłosnych będzie także kobieca przyjaźń.

Z jednej strony mamy historię dwóch dziewczyn o zupełnie różnych charakterach w Sierra Burgess jest przegrywem – czyli popularnej i pewnej siebie Veronici oraz Sierry, która jest wycofana i ma problemy z wiarą w siebie, ale zauroczenie jednej z nich w zaskakujący sposób prowadzi do powstania przyjaźni, która wydawała się niemożliwa. Z drugiej zaś strony w filmie Ibiza trzy najlepsze przyjaciółki wybierają się niezapomnianą podróż do Europy, która dostarczy im wielu nowych wrażeń!

Czasami najlepsza częścią komedii romantycznej nie jest wątek miłosny, a kobieca siła i przyjaźń. W ten weekend celebruj przyjaźń i obejrzyj kilka komedii, które pokazują jej różne oblicza!

Ibiza

Ibiza (film już dostępny) – Harper wyjeżdża w podróż służbową do Barcelony i zabiera ze sobą dwie najlepsze przyjaciółki. Dziewczyny zapominają o pracy i lecą na Ibizę, gdzie Harper, wbrew zdrowemu rozsądkowi, daje się zauroczyć atrakcyjnemu DJ-owi.

The Kissing Booth

The Kissing Booth (film już dostępny) – Elle Evans to śliczna nastolatka, która rozkwitła później niż jej koleżanki, a do tego jeszcze się nie całowała. Kiedy postanawia zorganizować budkę z całusami na szkolnym festynie, nie podejrzewa nawet, że pocałuje kogoś, w kim potajemnie się podkochuje. Wybrankiem jest Noah Flynn – bardzo, ale to bardzo niegrzeczny chłopiec. Zaiskrzyło, jednak pojawił się pewien problem: Noah jest bratem jej najlepszego przyjaciela, Lee, i – zgodnie z kodeksem łączącej ich przyjaźni – bezdyskusyjnie poza zasięgiem Elle. Jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dziewczyna odkrywa, że musi dokonać ostatecznego wyboru: postąpić zgodnie z zasadami albo pójść za głosem serca.

Swatamy swoich szefów

Swatamy swoich szefów (film już dostępny) – Harper i Charlie to dwoje przepracowanych i marnie opłacanych asystentów. Młodość przecieka im przez palce, gdy wypruwają sobie żyły dla szefów, którzy traktują ich jak popychadła i wyzyskują 24 godziny na dobę. Pracownicy odkrywają, że mieliby więcej czasu dla siebie, gdyby ich przełożeni nie byli singlami. Obmyślają plan, którego celem jest wciągnąć zwierzchników w ustawiany romans.

Jaki ojciec, taka córka

Jaki ojciec, taka córka (film dostępny od 3 sierpnia) – młoda, zafiksowana na punkcie pracy managerka zostaje porzucona przed ołtarzem. Mimo to wyrusza w poślubny rejs po Karaibach, wraz z osobą, której towarzystwa najmniej by się spodziewała: jej wyobcowanym ojcem przejawiającym równie silną skłonność do pracoholizmu. Na początku podróży są dla siebie obcymi ludźmi, ale po szeregu przezabawnych przygód, kilku drinkach z palemką i dłuższym czasie spędzonym na rozmyślaniach, wracają do domu na nowo doceniwszy wartość życia i rodziny.

Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek

Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek (film dostępny od 10 sierpnia) – pisarka buduje zaskakującą więź z mieszkańcami wyspy Guernsey. Historia toczy się tuż po II wojnie światowej.

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Do wszystkich chłopców, których kochałam

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” / fot. materiały prasowe Netfliksa

Do wszystkich chłopców, których kochałam (film dostępny od 17 sierpnia) – Co by było, gdyby osoby, w których się podkochiwałaś, dowiedziały się o tym… wszystkie na raz? Życie miłosne Lary Jean Song zmienia się z istniejącego tylko w świecie wyobraźni w będące poza wszelką kontrolą w chwili, gdy listy miłosne pisane do wszystkich chłopców, których kiedykolwiek kochała – w sumie było ich pięciu – w tajemniczy sposób zostają dostarczone do adresatów.

Sierra Burgess jest przegrywem

Sierra Burgess jest przegrywem (film dostępny od 7 września) – współczesna komedia romantyczna opowiadająca historię Cyrano de Bergeraca na nowo, tym razem w realiach szkoły średniej. Opowieść skupia się na osobie Sierry – inteligentnej nastolatki, która jednak nie mieści się w wąskiej definicji ślicznotki z liceum. Ze względu na pomyłkę co do tożsamości niespodziewanie owocującą romansem, Sierra musi połączyć siły z popularną dziewczyną (Kristine Froseth), aby zdobyć serce ukochanego.

Oceń artykuł
4 komentarze
 • free games gin rummy 29 października, 2018

  As you can see on the screen of your monitor after the open your website this give the button of the start. ANd this is last step after it your game will be easily start play online free gin rummy.

 • Mobdro Ad Free 25 marca, 2020

  Tutaj znalazłem szczęście!

 • Mobdro gratis 6 maja, 2020

  Filmy przesyłane strumieniowo to przyszłość. Lubiłem oglądać takie filmy. Mam nadzieję, że mobdro poprawi się w przyszłości

 • Netflix 8 września, 2021

  Netflix zapewnia ogromne sklepy filmowe z wysokiej jakości, pełnymi prawami autorskimi. Możesz korzystać z Netflix na różnych platformach, od oficjalnej strony internetowej po aplikację mobilną, a nawet mieć wersję telewizyjną.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ