Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Kombajn kosmetyczny – sprzęt kosmetyczny dobrej klasy

Kombajn kosmetyczny – sprzęt kosmetyczny dobrej klasy

Kombajny kosmetyczne są coraz bardziej popularne, ponieważ zajmują mało miejsca, a umożliwiają przeprowadzanie nawet kilkudziesięciu zabiegów

kombajn-kosmetyczny-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Kombajn kosmetyczny to urządzenie, które spotykamy w profesjonalnych gabinetach i salonach kosmetycznych, świadczących usługi na najwyższym poziomie. Nazwa pochodzi stąd, że za jego pomocą można wykonywać od kilku, nawet do kilkudziesięciu zabiegów, co zwiększa komfort pracy oraz zyski. Jak działa to urządzenie, oraz czy warto zainwestować w jego zakup?

Jak działa kombajn kosmetyczny?

Sprzęt kosmetyczny typu kombajn posiada szereg opcji, które zwiększają jakość i szybkość obsługi klientów w salonie kosmetycznym. Urządzenie to doskonale zastępuje kilka do kilkudziesięciu pojedynczych sprzętów, dedykowanych pojedynczym zabiegom. Niewielkie rozmiary oraz szeroki wachlarz zabiegów, które można nim wykonać sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla salonów o niewielkiej powierzchni. Kolejnym atutem jest cena, o wiele niższa, niż w przypadku zakupu kilku lub nawet kilkudziesięciu sprzętów. Natomiast liczba opcji zależy od wybranego modelu.

Kombajny kosmetyczne – jakie zabiegi można nimi wykonywać?

Kombajny kosmetyczne posiadają kilka modułów, w których zawarte są pożądane opcje zabiegów. Do najbardziej popularnych należą:
Peeling kawitacyjny ‒ polega na likwidacji martwych komórek skóry, dzięki czemu dochodzi do szybszej regeneracji. Skóra  staje się jędrniejsza oraz gładsza. To doskonały sposób na usunięcie przebarwień skórnych i dla osób ze skórą zwiotczałą.
Analizer skóry ‒ dzięki temu zabiegowi możliwa jest szybka analiza skóry oraz dobranie kolejnych zabiegów. Analiza pozwala uzyskać takie informacje jak poziom nawilżenia, stopień złuszczenia naskórka, wielkość porów, zmiany w naczynkach, przebarwienia oraz stopień zmarszczek.
Mezoterapia bezigłowa ‒ to bezinwazyjny zabieg z wykorzystaniem impulsów elektrycznych, które korzystnie wpływają na mikrokrążenie oraz aktywują naturalne procesy regeneracyjne w tkance skórnej. Za pomocą niewielkiego prądu zostają otwarte kanaliki skórne, przez które są wprowadzone substancje odżywcze.
Mikrodermabrazja diamentowa ‒ za pomocą głowicy z naturalnymi diamentami martwa warstwa naskórka zostaje starta wraz z zanieczyszczeniami. To sprawia, że skóra prędzej się regeneruje.
Fale radiowe ‒ specjalna głowica emituje fale radiowe, które wnikają w głąb skóry. Zabieg jest stosowany w różnych celach: wygładzenia zmarszczek, poprawy elastyczności tkanki skórnej, ujędrnienia skóry, likwidacji grudek cellulitu oraz komórek tłuszczowych. Metoda jest bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna.
Liposukcja ultradźwiękowa ‒ zabieg jest stosowany w celu likwidacji cellulitu oraz komórek tłuszczowych. Ultradźwięki przenikają w głąb skóry, docierając do komórek tłuszczowych i rozbijając je. Metoda nie wywołuje podrażnień, ponieważ nie powoduje mikrouszkodzeń nerwów, naczynek krwionośnych oraz tkanki skórnej.
Dermomasaż ‒ to skuteczny zabieg przeprowadzany w celu modelowania sylwetki. Doskonale rozbija komórki cellulitowe i tłuszczowe, dzięki czemu możliwe jest wysmuklenie wybranych partii ciała. Ponadto poprawie ulega mikrokrążenie, a skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.
Oksybrazja infuzja tlenowa ‒ odmładza skórę za pomocą tlenu i soli fizjologicznej, aplikowanej pod ciśnieniem. Następuje szybsze usuwanie martwego naskórka oraz zanieczyszczeń na poziomie komórkowym. To sprawia, że skóra staje się jędrniejsza oraz bardziej napięta, ponieważ szybciej się regeneruje.
Lipolaser DUO ‒ to popularna metoda, która pozwala wysmuklić wybrane partie ciała. Za pomocą promieni lasera dochodzi do rozbijania komórek tłuszczowych oraz zwiększenia napięcia i jędrności tkanek. Do partii, które można wysmuklić tą metodą, należą uda, biodra, pośladki, brzuch, itd.

 

Kombajn kosmetyczny do wielofunkcyjne urządzenie, za pomocą którego możliwe jest przeprowadzanie nawet kilkudziesięciu zabiegów partiach całego ciała – w zależności od potrzeb.

kombajn-kosmetyczny2-miasto-kobiet

Kombajn kosmetyczny to must have zwłaszcza mniejszych gabinetów kosmetycznych, w których liczy sią każdy centymetr powierzchni / fot. materiały prasowe

Najważniejsze zalety kombajnów kosmetycznych

Tego typu urządzenia kosmetyczne posiadają wiele zalet. Do kluczowych należą:
Funkcja HELP ‒ znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia, dlatego jego obsługa nie wymaga przechodzenia specjalistycznych i długich szkoleń.
Polskie głowice ‒  sprzęt  został wyposażony w polskie głowice, wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki temu zabiegi są bezpieczne dla skóry i dla zdrowia.
System Plug&Play ‒ urządzenie posiada tylko jeden przewód zasilający, dzięki czemu nie dochodzi do splątania, a praca jest bezpieczna i przebiega sprawniej.

Kombajn kosmetyczny w profesjonalnym salonie

Kombajn kosmetyczny nie tylko wpływa na jakość świadczonych usług, lecz także buduje profesjonalny wizerunek salonu. Rozwój nowych technologii znacznie podnosi wymagania klientów, dlatego w tego typu sprzęt powinien zostać zaopatrzony każdy salon, który nie chce zaginąć w gąszczu rosnącej konkurencji. Zakup urządzenia zwiększa liczbę klientów, dzięki czemu może szybko się zwrócić, a salon buduje silną markę na rynku.
Kombajny kosmetyczne są coraz bardziej popularne, ponieważ zajmują mało miejsca oraz umożliwiają przeprowadzanie nawet kilkudziesięciu zabiegów. Dzięki temu praca staje się łatwiejsza i bardziej profesjonalna.

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ