Friday, July 19, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Kolorowe prezenty od marki Konad

Kolorowe prezenty od marki Konad

Kosmetyki to zawsze dobry pomysł na prezent. Może to być na przykład zestaw do zdobienia paznokci lub zapachowy lakier do paznokci. Najlepiej sprawdź sam.

Zestaw / fot. materiał prasowy

Lakiery hybrydowe KONAD

Trwałe, elegancko wyglądające lakiery hybrydowe marki KONAD. Stworzone dla kobiet dbających zarówno o świeży i piękny wygląd paznokci, jak i o swoje zdrowie. Dzięki dużej wytrzymałości oraz wysokiej odporności na uszkodzenia, nie wymagają częstego odnawiania koloru. Są bezpieczne dla paznokci – ich usuwanie nie niszczy płytki paznokcia!
Możesz mieć piękne paznokcie już po 20 sekundach pod lampą LED KONAD

www.konadnail.pl/kategoria/konad-hybrydy-10-ml

Lakiery hybrydowe / fot. materiał prasowy

Lakiery hybrydowe KONAD / fot. materiał prasowy

Zestaw do zdobień paznokci Travel Kit KONAD

Wyjątkowy zestaw do zdobień paznokci stempelkami KONAD. Umożliwia wykonanie precyzyjnych wzorów w kilka sekund, dzięki czemu paznokcie zyskują na wyjątkowości i elegancji.. Całość zamknięta w podręcznej i estetycznej kosmetyczce. Idealna na prezent dla wszystkich miłośniczek pięknych i zadbanych paznokci.

Zestaw / fot. materiał prasowy

Zestaw do zdobień paznokci Travel Kit KONAD / fot. materiał prasowy

Lakiery zapachowe Scented KONAD

Nowość na polskim rynku! Lakiery marki KONAD cechują się niezwykłą trwałością. Już raz nałożone zapewniają efektowny wygląd paznokci. Wysoki połysk oraz żywy kolor, teraz wzbogacono również o piękny zapach. Staje się on aktywny po wyschnięciu nałożonej warstwy lakieru. Nowa seria produktów KONAD – Scented oferuje szeroką gamę zapachową.
www.konadnail.pl

Lakiery zapachowe Scented KONAD / fot. materiał prasowy

Lakiery zapachowe Scented KONAD / fot. materiał prasowy

Szklane pilniki z kryształkami Swarovskiego

Szklane pilniki ze słynnego, czeskiego hartowanego szkła to nie tylko narzędzie do pielęgnacji paznokci, ale także bardzo oryginalny i piękny prezent. Eleganckie zdobienie kryształkami Swarovskiego nadają im wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Bogata gama wzorów i kolorów umożliwia idealne dopasowanie pilnika do gustu bliskiej osoby.

www.konadnail.pl

Pilniki-swavorski

Szklane pilniki z kryształkami Swarovskiego / fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ