Sunday, June 16, 2024
Home / PARTNER MK  / Kolorowe farby do włosów w salonie fryzjerskim

Kolorowe farby do włosów w salonie fryzjerskim

A gdyby tak w kolorach jesieni?

farby do włosów

fot. Pexels

Od kilku już lat właściwie na każdym kroku można spotkać osoby, niemające naturalnych odcieni włosów.

 

Kolorowe farby do włosów mogą zupełnie zmienić wizerunek każdej osoby – dodadzą uroku, odmłodzą, a także wyróżnią z tłumu. Formuły tego rodzaju farb są tworzone przez specjalistów, tak samo jak te do farb trwałych o naturalnych odcieniach. Efekt półtrwałej koloryzacji nie niszczy włosów i pozwala klientce sprawdzić, czy chciałaby nosić taki kolor dłużej. Farby te nie wnikają w głąb włosów, a ich pigmenty utrzymują się na powierzchni kosmyków, przez co mogą wydawać się one wzmocnione. Wielkocząsteczkowe barwniki zatem jedynie otulają łuski włosa danym kolorem, nie wpływając negatywnie na ich strukturę.

 

Koloryzacja półtrwała to opcja, z której bardzo lubią korzystać młode osoby. W taki sposób mogą one również wyrazić siebie i poczuć się wyjątkowo. Na dzisiejszym rynku kosmetyków jest całe mnóstwo kolorów farb tego typu. Dobrze, aby salon fryzjerski zapewniał swoim klientom i klientkom duży wybór nie tylko brązów i blondów. W hurtowni Trena znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz również z tej bardziej kolorowej półki produktów.

Jak długo utrzymuje się koloryzacja półtrwała?

Używanie kolorowych farb do włosów nie jest bardzo szkodliwe, ponieważ nie zawierają one w składzie amoniaku, który może mieć działanie uczulające. Ze względu na inne działanie tych farb również o wiele krócej trzymają się one na włosach. To, jak długo kolor będzie wyglądał dobrze, zależy głównie od rodzaju włosów, użytego produktu oraz od tego, jak często włosy są myte. Większość dostępnych dziś półtrwałych farb utrzymuje się przez około 12 myć, czasami jednak są to nawet 24.

 

Jeżeli ważne jest dla Ciebie, aby kolor zdobił Twoje włosy jak najdłużej, pamiętaj o tym, żeby nie myć ich szamponem zaraz po zafarbowaniu. Efekt można nieco przedłużyć sposobem pielęgnacji oraz użytymi produktami. Ważne, aby stosować wówczas delikatne szampony bez SLSów w składzie. Wpływ na blaknięcie koloru mają również promienie słoneczne. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w odżywkę do włosów z filtrem UV.

Oferta farb półtrwałych w sklepie Trena

Każdy fryzjer, stylista i wizażysta znajdzie w sklepie fryzjerskim Trena kosmetyki i narzędzia potrzebne podczas swojej pracy. Dostępny jest tutaj również duży wybór produktów, takich jak kolorowe farby półtrwałe, farby do włosów profesjonalne, kremy do koloryzacji, kolorowe pigmentów dodawanych do farb itp. Wśród nich znajduje się marka Londa, która proponuje kilka wyjątkowych kolorów dla włosów Twoich klientek i klientów. Aktualnie dostępne na stronie kolory to: magenta, pink, red, coral, orange, old blue oraz clear. Dzięki formule koloryzacji Grip-On ta półtrwała farba dokładnie pokrywa włosy o każdej strukturze i rodzaju – nawet takie, które były kiedyś poddawane zabiegom chemicznym. Produkt może być nakładany na suche albo wilgotne włosy przy udziale folii lub bez niej.

 

Goldwell Pure Pigments może stać się bardzo przydatnym produktem podczas pracy fryzjerskiej. Łączy się je z podstawową farbą i nakłada na włosy. Można dodać maksymalnie 10% pigmentów. Dostępne kolory to: matte green, pure orange, pearl blue i pure yellow. Intensywność koloru jest nawet trzykrotnie większa niż w przypadku innych kolorowych farb, a dodatkowo trzyma się on na włosach dłużej.

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ