Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Kolekcja zapachów dla niej i dla niego od Miraculum

Kolekcja zapachów dla niej i dla niego od Miraculum

Chcesz pachnieć jak milion dolarów?

fot materiały Partnera

Z początkiem października Adriana Kalska oraz Mikołaj Roznerski zostali ambasadorami nowej kolekcji zapachów dla Niej i dla Niego marki Miraculum, a w grudniu br. spółka wystartowała ze spotem reklamowym dostępnym w serwisie YouTube. Zachęca w nim do celebrowania indywidualności, pewności siebie i miłości… każdego dnia

 

On i Ona – dwie połówki, ich uczucie pulsuje, uwielbiają cieszyć się chwilą i sobą nawzajem. Dzięki idealnie dobranym zapachom tworzą niepowtarzalną parę. Ona niezwykle kobieca o hipnotyzującym spojrzeniu. Urzeka kwiatowymi aromatami, zaskakuje akordami soczystych owoców, prowokuje nutami drzewnymi. On wyraża siebie świeżymi nutami ozonowymi, jest wulkanem energii dzięki wyrazistym nutom drzewnym. Skóra, żywica i kadzidło podkreślają jego męski charakter.

Perfumy są jak część garderoby, są dopełnieniem, elementem tajemnicy. Lubię różne zapachy, których używam w zależności od okoliczności. Czasami bardziej pasują mi zapachy z nutami kwiatowymi, innym razem z domieszką paczuli. Zapachy marki Miraculum dają mi możliwość wyboru i wpisują się w mój gust

– mówi Adriana Kalska – Ambasadorka nowej kolekcji zapachów dla Niej i dla Niego Miraculum.

Jestem tu i teraz; życie to podróż. Zapachy towarzyszą mi w różnych chwilach i niekiedy na zawsze się z tymi chwilami kojarzą. Kolekcja perfum Miraculum daje mi możliwość wyboru. Wybieram zapachy w zależności od samopoczucia i planu dnia

– dodaje Mikołaj Roznerski.

 

Twórcy kampanii postawili na klasyczną elegancję i namiętność. W czarno-białej reklamie użyto muzyki Tim Mc Morrisa. Zapachy dostępne są wyłącznie w Drogerii Rossmann oraz na rossmann.pl i miraculum.pl. Działania promujące nowe wody perfumowane obejmować będą Social Media, prasę, Internet, a także miejsca sprzedaży.

Kolekcja damska

MAGIC OF DESIRE ‒ intrygująca obietnica
Zmysłowa i niebywale kobieca kompozycja, która odzwierciedla naturę nowocześniej kobiety, jej zniewalającą siłę przyciągania, optymizm i energię. Zapach śmiało łączy dwa światy – niewinność
z magią pożądania.

ILLUSION OF THE MOMENT ‒ zapach chwili
Ucieleśnienie niezależnej, pewnej siebie kobiecości – świadomej swej zmysłowości, wiernej swoim ideałom. Dla kobiet, które mają odwagę żyć pełnią życia, w zgodzie ze sobą.

TRAP OF THE SENSES ‒ pułapka miłości
Stworzona dla kobiety niezależnej, ceniącej wolność, która przyciąga swoim seksapilem. Jej silna osobowość emanuje aurą nonszalancji i pewności siebie. Czysty i zaskakująco wyrafinowany zapach.

TEMPTING PROMISE ‒ esencja prawdziwej namiętności
Orzeźwiający, świeży zapach, pełen radości życia i zaraźliwego optymizmu. Przywołuje wspomnienie świeżej bryzy, otula ciepłymi promieniami słońca.

fot. materiały Partnera

Kolekcja męska

ENIGMATIC
Intrygująca obietnica, pełna zmysłowych akcentów. Wyraża tajemnicę, wolność, męskość.
Dla mężczyzn obdarzonych niebanalną elegancją i odwagą.

IMPERIOUS
Charyzmatyczny. Inspirujący. Ambitny. Imperious oddaje istotę urodzonego przywódcy, który lubi smak sukcesu, w różnych obszarach życia.

PASSIONATE
Męska zmysłowość zamknięta w kompozycji o skórzanej bazie. Zapach pełen niuansów. Uwodzicielski, tajemniczy i pełen elegancji. Dla mężczyzn cechujących się inteligencją i odwagą, zawsze autentycznych.

ALLURING
Siła przyciągania, która ożywia zmysły, wywołując dreszcz niezapomnianych emocji. Dla energicznych, pewnych siebie mężczyzn, którzy przyciągają swoim magnetyzmem.

 

Adriana Kalska– polska aktorka teatralna oraz telewizyjna. Gra tytułową rolę w spektaklu Teatru 6. Piętro „Piękna Lucynda” w reżyserii Eugeniusza Korina, a także w spektaklu „Kłamstwo” w reżyserii Wojciecha Malajkata (rola Laurence). Uczestniczka dziewiątej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz 57. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Kochana przez fanów za rolę Marianny w serialu „Sama słodycz” Izy w , „M jak miłość”, a także Marty w „Papierach na szczęście”.

 

Mikołaj Roznerski – wyjątkowa postać w świecie filmu. Sympatię widzów i uznanie środowiska artystycznego przyniosły mu role w filmach: „Supermarket”, „Chce się żyć”, „Asymetria” i „Porady na zdrady”, a także spektaklach: „Windnokrąg”, „Kłamstwo” i „Pięknej Lucyndzie” Teatru 6. Piętro.
Serca telewidzów podbił rolą Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”, dzięki której czterokrotnie, rok po roku, otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora w plebiscycie Telekamery.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ