Thursday, January 27, 2022
Home / Inne  / Uncategorized  / Kolekcja Simple CP wiosna/lato 2014 (zdjęcia)

Kolekcja Simple CP wiosna/lato 2014 (zdjęcia)

Zespół projektantów Simple CP stworzył kolekcję nowoczesną, miejską, idealną dla współczesnych kobiet. Marka sięga do korzeni. Simple, znaczy prostota. Simple ubiera kobietę na każdą okazję.

Zespół projektantów Simple CP stworzył kolekcję nowoczesną, miejską, idealną dla współczesnych kobiet. Marka sięga do korzeni. Simple, znaczy prostota. Simple ubiera kobietę na każdą okazję.

Kolekcja Simple CP wiosna/lato 2014

Zdjęcie 1 z 12

Projekt kolekcji: SIMPLE C.P. Fotograf: Agata Pospieszyńska ; Stylizacja: Ina Lekiewicz ; Modelka: Zuza Bijoch; Koncepcja artystyczna: Ina; Lekiewicz & Weronika Pietras

W kolekcji znajdziemy trzy różne linie: miejską Ready-to-wear, idealną do pracy Office i elegancką Dress Party.

Sezon wiosenny w Simple CP to trendy z całego świata. Nowojorski minimalizm, paryska elegancja, mediolańskie uwielbienie dla kobiecej sylwetki. Kolekcja Simple na sezon wiosna/lato 2014 jest jednak współczesna i uniwersalna, czyli ready-to-wear w najlepszym znaczeniu.

Fasony są minimalistyczne, doskonale skonstruowane, perfekcyjnie dopasowane do kobiecej sylwetki. Zaskakuje gra proporcji. Seksowne, modne skórzane spódnice zestawiono z kurtkami typu bomber, świetnie skrojone spodnie „cygaretki” z długą ale dopasowaną w talii marynarką. Całość uzupełniają akcesoria. Sandały na słupku, metaliczne oxfordki, torby listonoszki i kopertówki oversize.

Sesja najnowszej kolekcji Simple CP odbyła się w Santa Cruz, na Wyspach Kanaryjskich. – Zależało nam na słonecznej, pozytywnej i letniej energii w tle, a jednocześnie chcieliśmy pokreślić miejski charakter kolekcji. Simple to nie tylko piękne sukienki, z których słynie marka. To także idealnie skrojone ubrania na co dzień i do pracy – tłumaczy Weronika Pietras, główny projektant marki.

Simple pracuje z najlepszymi! Autorką zdjęć do kampanii jest Agata Pospieszyńska, znana fotografka młodego pokolenia. Autorka sesji popularnych magazynów modowych w Polsce i nie tylko. Agata niedawno zaprezentowała wystawę swoich zdjęć w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

[Not a valid template]

W kampanii po raz drugi wystąpiła polska topmodelka Zuzanna Bijoch. Zuzanna na Zachodzie jest twarzą takich marek jak Dolce&Gabbana i Tom Ford. Regularnie chodzi po wybiegach Balmain, Versace, Gucci, czy Stelli McCartney. Wielokrotnie gościła na okładkach Vogue’a.

Z ekipą pracowało mi się wspaniale – mówi topmodelka, której do gustu szczególnie przypadły asymetryczne spódnice i bawełniane bluzy – Mimo że musieliśmy sfotografować wiele stylizacji atmosfera była świetna. Czułam się jak w gronie przyjaciół.

Zuzanna to idealna twarz dla marki Simple. Nowoczesna, kobieca, a jednocześnie dojrzała, inteligentna – mówi Weronika Pietras.

Za stylizacje odpowiada Ina Lekiewicz, szefowa działu mody magazynu ELLE.

Makijażem zajęła się Marianna Yurkiewicz – makijażystka, która pracuje w teamie słynnej Pat McGrath przy pokazach pret-a-porter i haute couture. Fryzury to dzieło Kacpra Rączkowkiego, uznanego stylisty fryzur, który pracuje przy sesjach do najlepszych magazynów.

Wcześniej markę reprezentowały Monika Jac Jagaciak, Daga Ziober, Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska i Marcelina Sowa. Kampanie fotografowali najlepsi w Polsce i za granicą: Marcin Tyszka, Robert Wolański, Maciek Kobielski i Alexi Lubomirski.

Projekt kolekcji: SIMPLE C.P.

Fotograf: Agata Pospieszyńska

Stylizacja: Ina Lekiewicz

Modelka: Zuza Bijoch

Koncepcja artystyczna: Ina Lekiewicz & Weronika Pietras

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach