Thursday, May 23, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Nessi na lato – kobieco, klasycznie i nowocześnie!

Nessi na lato – kobieco, klasycznie i nowocześnie!

Po energetycznej propozycji wiosennej, projektanci marki stworzyli niezwykle kobiecą kolekcję na lato 2012, pełną klasycznych sandałów na wysokich szpilkach i platformach z najmodniejszymi zapięciami na kostce lub pięcie

Nessi - propozycje na lato

Nessi - propozycje na lato

Nessi jako jedyna prezentuje nie dwie, a cztery kolekcje butów w roku. Po energetycznej propozycji wiosennej, projektanci marki stworzyli niezwykle kobiecą kolekcję na lato 2012 pełną klasycznych sandałów na wysokich szpilkach i platformach z najmodniejszymi zapięciami na kostce lub pięcie.

Nessi - propozycje na lato

Nessi - propozycje na lato

Dla miłośniczek najmodniejszych trendów przygotowali sandały na słupkowym obcasie i podeszwie z naturalnego drewna lub jego imitacji.

Cechą charakterystyczną tej kolekcji są detale: klamry, zapięcia, metalowe i biżuteryjne zdobienia, występujące nawet w bogatej ofercie płaskich sandałów i klapków, łączących w sobie styl casual z miejską elegancją.

Uzupełnieniem kolekcji są modele na koturnach – wygodne i seksowne jednocześnie! Wszystkie buty zrobiono z najwyższej jakości naturalnych skór, wykonane zostały ze starannością charakterystyczną dla tej marki.

Kolekcja utrzymana jest w odcieniach beżu, czerwieni, camelu, pomarańczu i żółci, uzupełniona o modele w nieśmiertelnej czerni i bieli.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ