Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Kolekcja Balmain dla H&M

Kolekcja Balmain dla H&M

5 listopada dwa polskie sklepy popularnej sieciówki przeżyły prawdziwe oblężenie. Powodem była nowa kolekcja Balmain.

fot. materiały prasowe

5 listopada dwa polskie sklepy popularnej sieciówki przeżyły prawdziwe oblężenie. Powodem była nowa kolekcja zaprojektowana przez Oliviera Rousteing’a, dyrektora kreatywnego marki Balmain.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Po raz kolejny H&M wszedł w współpracę z popularnym domem mody. Na swoim koncie ma już kilka kolekcji stworzonych przez światowej klasy projektantów: Stellę McCartney, Jimmy’ego Choo oraz Roberto Cavalli. Luksus dostępny dla mas znów wywołał wielkie poruszenie. 5 listopada, od godz. 9:00 w warszawskim (na ul. Marszałkowskiej) oraz w krakowskim (w Galerii Krakowskiej) H&M’ie można było kupić ubrania paryskiego projektanta Pierre’a Balmaina. Specjalna kolekcja zaprojektowana przez Oliviera Rousteing’a pod hasłem #HMBALMAINNATION była najbardziej wyczekiwaną kolekcją tego roku.

Tłumy ludzi nie umknęły uwadze znanego dziennikarza, Filipa Chajzera, który na Facebooku skomentował całe zajście: „Ale jazda… ta kolejka ustawiła się wczoraj o 22:30… co więcej… nie dawali nic za darmo, a wręcz przeciwnie. (…) Ps. Kolejkę po ekskluzywną kiece nagrywamy w systemie holenderskim – tanio i ekologicznie”. Również osoby, które zdecydowały się na zakupy online, musiały uzbroić się w cierpliwość i odczekać swoje w „wirtualnej” kolejce.

Ceny ubrań wahały się od 59 do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Bogato zdobione sukienki można było kupić już za 1 599 PLN, prosty t-shirt za 129 PLN, a najtańsze pierścionki kosztowały „symboliczną” kwotę 59 PLN. Oprócz ubrań i butów, w kolekcji znalazły się także m.in. złote słuchawki oraz perfumy.

Dom mody Balmain znany jest z seksownych i śmiałych projektów. Moda damska to przede wszystkim bardzo kobiece, odważne fasony, eksponujące sexapeal, silny charakter i oryginalny styl. To marka dla kobiet lubiacych bawić się modą. Ciekawe faktury, dużo złotych elementów i detali, nawiązane do vintage – mówi Paulina Janicka, stylistka PasujeMi.pl.

Poniżej prezentujemy kilka zestawów w stylu Balmain:

fot. PasujeMi.pl

 

fot. PasujeMi.pl

 

balmain-nor

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ