Sunday, March 3, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Wszystko na swoim miejscu

Wszystko na swoim miejscu

Kolekcja ARYTON na sezon wiosna/lato 2015 jest „kolekcją zamkniętą”. Wszystko jest wymierzone niemalże z alchemiczną dokładnością. Zobacz sama.

Czy limitowana kolekcja składająca się z niespełna 100 modeli może zawierać w sobie propozycję na każdą okazję przy zachowaniu spójności stylistycznej? Może, o ile została zaprojektowana z matematyczną precyzją oraz  jest zbudowana na zasadzie puzzli, gdzie każdy element ma swoje miejsce i pasuje do całości.

PUZZLED

Kolekcja ARYTON na sezon wiosna-lato 2015 jest „kolekcją zamkniętą”. Wszystko jest wymierzone niemalże z alchemiczną dokładnością. Głównym założeniem tej kolekcji  jest jej komplementarność, więc stylizacje możemy tworzyć właściwie poprzez losowy wybór jej elementów.

KOLOR

ARYTON WL2015 1b

Kolorystyka najnowszej kolekcji jest pastelowo-neonowa. Obok lodowego błękitu, „vintage blue” i pudrowego różu pojawia się intensywna limonka, róż Barbie, mocny kobalt oraz szmaragd.

KLASYKA

ARYTON WL2015 1a

Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest czysta forma. Konstrukcja i kolor budują sylwetkę, zamiast zbędnych aplikacji, zdobień, czy haftów.

MARINE

ARYTON WL2015 2c

Kolekcja letnia nie może istnieć bez motywu marynistycznego. Pasiaste T-shirty i kardigany z rozkloszowanymi spódnicami tworzą typowy casual z Saint Tropez. Natomiast klasycznym garniturom i sukniom bliżej do Paryża.

PANTERA

ARYTON WL2015 3a

Od dwóch sezonów w kolekcji ARYTON występuje autorski deseń pantery zaprojektowany przez Joannę Wawrzyńczak, w którym projektantka wykorzystała kształt piktogramu z logo marki.

BIEL I CZERŃ

ARYTON WL2015 6b

Pewne trendy nigdy się nie znudzą, tak jak połączenie bieli i czerni. Niebanalna forma oraz zaskakująca faktura zakłócają oczywistość tego połączenia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ