Sunday, March 3, 2024
Home / Kultura  / Kolejne spotkanie CSR KRK już wkrótce

Kolejne spotkanie CSR KRK już wkrótce

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki” zagości na CSR KRK #4.

na stronę pod patronatemCzwarte spotkanie z cyklu CSR KRK (27 kwietnia) będzie wyjątkowe z kilku powodów. Będzie to krakowska premiera Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki”, którego publikacja jest jednym z najważniejszych wydarzeń CSR w Polsce. Odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem wszystkich uczestników, a gościem specjalnym będzie Magdalena Andrejczuk z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

CSR KRK

Czy CSR budzi się na wiosnę?
Prawie 700 przykładów dobrych praktyk z ponad 120 firm z całej Polski. Statystyki najnowszego Raportu, przygotowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, są imponujące. Czy CSR zatem budzi się na wiosnę i systematycznie się rozwija?
Na to pytanie odpowie gość specjalny CSR KRK #4 – Magdalena Andrejczuk, menedżerka Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczestnicy krakowskiego spotkania będą mieli okazję szczegółowo przyjrzeć się wynikom tegorocznego Raportu i porozmawiać z przedstawicielami krakowskich firm oraz NGOs, które zgłosiły w tym roku swoje dobre praktyki.

Czy ich imponująca liczba świadczy o dobrej kondycji i rozwoju CSR? Czy przedstawione w publikacji przykłady współpracy między biznesem a organizacjami są już standardem czy jeszcze wyjątkiem? Na te i inne pytania odpowiemy w drugiej części spotkania, czyli w panelu dyskusyjnym, którego goście reprezentować będą świat biznesu, nauki i trzeci sektor.

CSR KRK #4 – „Dobre praktyki”
Gość specjalny: Magdalena Andrejczuk, menedżerka Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Prezentacja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki”

Część II
„Czy CSR rozkwita na wiosnę?” – Panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości oraz uczestników

27 kwietnia (poniedziałek), godz. 18.00
Kraków, Pauza inGarden (ul. Rajska 12)
Wstęp wolny! Rejestracja na http://csrkrk4.evenea.pl/

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wzmacniania Organizacji Wzmacniacz.org oraz Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej ze specjalnym udziałem Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Patronat medialny wydarzenia www.odpowiedzialnybiznes.pl

***
O CSR KRK
Cykl spotkań CSR KRK, organizowany przez Stowarzyszenie Wzmacniacz.org we współpracy z Wydziałem Humanistycznym krakowskiej uczelni AGH dedykowany jest wszystkim osobom zajmującym się lub zainteresowanym tematyką CSR: specjalistom ze świata biznesu, przedstawicielom organizacji pozarządowych oraz instytucji, studentom itp. Podczas comiesięcznych spotkań poruszane są różnorodne zagadnienia związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Ich formuła łączy prelekcje zaproszonych ekspertów z warsztatem dyskusyjnym, który umożliwia wymianę doświadczeń i networking.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • sahabatqq 5 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More here on that Topic: miastokobiet.pl/kolejne-spotkanie-csr-krk-juz-wkrotce/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ