Thursday, February 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Kołdry antyalergiczne

Kołdry antyalergiczne

Alergie to coraz częstsza zmora ludzi na całym świecie, stąd rośnie baza produktów ułatwiających im życie. Zobacz jak się uchronić przed alergią.

Alergie to coraz częstsza zmora ludzi na całym świecie, stąd rośnie baza produktów ułatwiających im życie. Warto przyjrzeć się choćby producentom kołder antyalergicznych.

dormendo

fot. materiał prasowy

INTER-WIDEX od prawie 20 lat produkuje kołdry i poduszki, stąd polska rodzinna firma z Mrągowa ma już doświadczenie na tym specyficznym rynku. Co ciekawe, produkty, w tym kołdry z kolekcji INTER-WIDEX powstają w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody. Wśród produktów z tej linii można znaleźć zarówno kołdry antyroztoczowe w wariancie jednowarstwowym na lato i wiosnę, jak i dwuwarstwowe przeznaczone na sezon zimowy. Można również wybrać wariant łączony, czyli kołdrę uniwersalną. Pościele składają się z wysokiej jakości tkaniny (poliester + bawełna) i wypełnione są puszystym stuprocentowym włóknem  poliestrowym rurkowym spiralnie silikonizowanym.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Inną wartą uwagi kolekcją produkowaną przez firmę z północno-zachodniej Polski są kołdry ANTI STRESS. Do ich tworzenia wykorzystuje się tkaninę zawierającą 99.4% poliesteru. Dlaczego nazwa ANTI-STRESS? W ciągu dnia mamy kontakt z wieloma  przedmiotami, co sprawia że pracujemy na pokaźny ładunek elektrostatyczny zwiększający odczuwany przez nas poziom stresu. Kołdra pozwala nam pozbyć się  tego obciążenia – pokrywająca ją tkanina zawierająca nici węglowe odpowiada za wychwycenie nieprzyjaznych ładunków z naszego ciała i ich rozproszenie. Po przebudzeniu się czujemy się wypoczęci i zrelaksowani, produkt jest oczywiście antyalergiczny.

Kołdry antyalergiczne HOLLOFIL ALLERBAN produkuje firma POLDAUN, która została założona w 1989 roku. Firma z dnia na dzień rozwijała się, a na początku lat 90. uruchomiła własne szwalnię. W 1999 roku jako jedyna firma produkująca kołdry i poduszki w naszym kraju rozpoczęła współpracę z międzynarodowym koncernem chemiczno–badawczym – DuPont (obecnie AdvanSA). Na licencji tej firmy produkowane są najwyższej jakości wyroby pościelowe z nowoczesnych włókien syntetycznych. Jednym z nich są kołdry z linii:

HOLLOFIL ALLERBAN wyposażone w czynnik przeciwdziałający rozwojowi roztoczy i innych mikroorganizmów, który przerywa łańcuch pokarmowy roztoczy. Ważna informacja dla rodziców niemowląt – czynnik wykorzystany w kołdrze HOLLOFIL ALLERBAN jest bezpieczny dla zdrowia nawet dla niemowląt.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Jak widać, wybór wśród pościeli antyalergicznych jest szeroki, a co najważniejsze, oferowane produkty są wysokiej jakości.

Źródło:
1. blog-antyalergiczny.pl
2. alsos.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ